ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Warto wiedzieć

ponad rok temu  12.04.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Agro Tyre Pressure to pierwsza aplikacja na smartfony pomagająca w określeniu prawidłowego ciśnienia w oponach rolniczych różnych producentów.

Vredestein we współpracy z innymi producentami opon przedstawia Agro Tyre Pressure. To narzędzie zawiera bazy danych każdego producenta ogumienia rolniczego (tabele ciśnienia, obciążenia i prędkości). Aplikacja na smartfony umożliwia łatwy i szybki dostęp do prawidłowych danych. Umożliwiając wybór obciążenia, prędkości oraz marki i rozmiaru opony, ta nowa aplikacja naprawdę wspiera rolników i dystrybutorów w ich codziennej pracy. To o tyle istotne, że rolnictwo charakteryzuje się różnorodnością pojazdów, zastosowań i narzędzi, co wymaga regularnego i prawidłowego dostosowania ciśnienia w oponach, aby wydłużyć ich czas eksploatacji i poprawić inne kluczowe parametry, takie jak trakcja, oszczędność paliwa i ochrona gleby.

W pełni świadomi wyzwania, jakiemu muszą stawić czoła rolnicy, główni producenci opon podjęli współpracę, aby zapewnić rolnikom wspólne rozwiązanie: aplikację z informacjami o ciśnieniu w oponach maszyn rolniczych, aplikację Agro Tyre Pressure.

Fot. Vredestein

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony