temat miesiąca

Części i regeneracja

Ogumienie

Felgi

AKCJA ZIMA

ponad rok temu  29.11.2016, ~ Bartłomiej Ryś   

Strona 1 z 1

Ponad 34% kierowców w posiadaniu ma dwa komplety felg - stalowych i aluminiowych. 18% natomiast do swojego auta montuje wyłącznie te pierwsze - wynika z sondy przeprowadzonej przez MW Poland. Zdecydowana większość kierowców na śnieg, błoto pośniegowe, sól, niską temperaturę decyduje się założyć komplet opon zimowych na felgach stalowych. Które z nich wybrać? Najlepiej te pochodzące prosto od producenta.

MW Poland jest obecna na naszym rodzimym rynku już od 2007 roku. Jako spółka-córka MW Italia zajmuje się dystrybucją felg stalowych produkcji MW na rynku wtórnym w Polsce. MW należy do grupy CLN - najważniejszej grupy przemysłowej w Europie, której łączny obrót wynosi około 1,5 miliarda euro. Produktów firmy, która jest obecna na czterech kontynentach, szesnastu krajach i zatrudnia ponad 8600 pracowników nie można lekceważyć. 

Warto więc zainteresować się obręczami stalowymi dystrybuowanymi przez MW. Dlaczego? Są stworzone z najwyższej jakości materiałów i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty (np. TUV). Każdy potencjalny klient znajdzie to, czego szuka: w ofercie są felgi do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, pojazdów ciężarowych a także do motocykli i rowerów. 

Co jest bardzo ważne, MW dostarcza swoje felgi do odbiorców tzw. pierwszego wyposażenia (OEM) dla takich marek jak m.in. MAN, Mercedes, Fiat, Citroen, Peugeot, Suzuki, Honda, Ford, VW i Harley Davidson. To oznacza jedno - jeżeli producent danego samochodu decyduje się „firmowo” zamontować felgi stalowe od MW, to muszą być one dobrej jakości. W innym przypadku straciłby on klientów, a na to duże koncerny pozwolić sobie nie mogą.

Dzięki niewielkiemu, ale sprawnemu zespołowi bez problemu w krótkim czasie otrzymamy nasz zamówiony towar. 

Skoro klienci warsztatów chcą, aby ich opony zimowe zostały założone na felgi stalowe, to warto zainteresować się MW Poland. Na ich stronie internetowej możemy nie tylko zapoznać się z ofertą, ale bezpośrednio złożyć zamówienie i przejrzeć katalog produktów. Polecamy!

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ warsztatowiec 2 ponad rok temuocena: 100%  Również miałem felgi MW i serdecznie je polecam.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Johny39 1 ponad rok temuocena: 100%  Kupiłem kiedyś felgi MW do mojego samochodu i śmiało powiem, że są naprawdę bardzo dobrej jakości. Przez 3 sezony nic się nie działo, nawet korozja ich nie brała, a jeździłem bez kołpaków. Ważne tylko, żeby po sezonie je dobrze umyć i wysuszyć. Będą służyć lata.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony