Ogumienie

Felgi

6 miesięcy temu  06.11.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 2

RONAL GROUP, jeden z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, po raz kolejny pojawi się na targach Essen Motor Show. Od 30 listopada do 8 grudnia 2019 r. firma będzie prezentować swoje najnowsze produkty z serii RONAL, SPEEDLINE CORSE i SPEEDLINE TRUCK w hali 7 na stoisku E19. W tym roku z okazji pięćdziesięciolecia firmy utworzono specjalną strefę jubileuszową oraz zaproponowano wiele atrakcji.

Pod hasłem Past meets Future, RONAL GROUP zaprezentuje się podczas tegorocznych targów Essen Motor Show na specjalnym stoisku i przedstawi różne, ciekawe rozwiązania. Pięćdziesiąte urodziny firma wykorzystała jako pretekst do zaprezentowania niektórych ze swoich kultowych produktów z poprzednich dekad. Należą do nich na przykład modele RONAL R10 Turbo oraz RONAL R50, które ponownie wprowadzono na rynek z okazji okrągłego jubileuszu z dodatkową powłoką w kolorze złotym. Pojawiła się także zupełnie nowa wersja kultowej felgi RONAL R9, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana na targach w Essen.

Zgodnie z Classic Range, w strefie jubileuszowej naprzeciw głównego stoiska pojawią się dwa klasyczne pojazdy: Pierwszy z nich to Ford Capri RS2600 V6 z oryginalnymi felgami RS z 1969 roku dzięki którym RONAL GROUP otrzymała 50 lat temu pierwsze zamówienie na części samochodowe. Drugi z nich to Mercedes E190 z 1988 roku, należący do kierowcy wyścigowego Davida Roelsa – wyposażony w jubileuszowe felgi R50 w kolorze złotym. Roels jest jedynym poruszającym się na wózku inwalidzkim, sparaliżowanym kierowcą, który bierze udział w międzynarodowych wyścigach driftingowych.

RONAL GROUP dzięki testom «SLM Concept Wheel» tworzy most między przeszłością i przyszłością. Pierwsze na świecie jednoczęściowa aluminiowa felga wydrukowana w technologii 3D i przetestowana do użytku w ruchu drogowym została opracowana i wprowadzona na rynek przez RONAL TECHNOLOGIE GmbH, centrum innowacji RONAL GROUP. Prezentując prototyp felgi 3D, firma demonstruje potencjał technicznego wykorzystania druku 3D do produkcji felg i związane z tym możliwości.

Dalsza część stoiska poświęcona jest zaangażowaniu RONAL GROUP w sport motorowy. Podobnie jak w przeszłości, podczas tegorocznych targów Essen Motor Show zaprezentowany zostanie pojazd, , który brał udział w 24-godzinnym wyścigu na torze Nürburgring: RONAL „Zetti” BMW Z4 GT3. Wystawione będą także felgi z portfolio SPEEDLINE RACING, używane wyłącznie przez zespoły wyścigowe, a także obręcz SPEEDLINE CORSE SC1 Motorismo klasy wyścigowej, która została dopuszczona do użytku w ruchu drogowym.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony