ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

Wydarzenia

21 dni temu  28.03.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Koncern prezentuje specjalną serię używanych samochodów ciężarowych T Red. To zrównoważone pojazdy, które uosabiają zaangażowanie francuskiego producenta w gospodarkę o obiegu zamkniętym. W tej specjalnej serii objętej gwarancją do 240 000 km lub 24 miesięcy zastosowano innowacyjne podejście do przedłużania żywotności pojazdów ciężarowych.

W ramach swojego zaangażowania w podejście zorientowane na środowisko i ekologię, producent przeciwstawia się starzeniu pojazdów, przedłużając ich pierwszy okres eksploatacji, umożliwiając w ten sposób swoim klientom intensywne użytkowanie ich przez dłuższy czas. W czasach niedoboru zarówno ciężarówek jak i kierowców, firma Renault Trucks, która zawsze podkreślała atrakcyjność używanych samochodów ciężarowych zarówno dla przewoźników jak i kierowców, wprowadza na rynek trzecią specjalną serię pojazdów używanych, Renault Trucks T Red. T Red to samochód ciężarowy, który ma atrakcyjny design, jest trwały, wydajny i dostępny od ręki.

T Red wyróżnia się wysokiej klasy wykończeniem, specjalnie odnowionym przez zespoły projektowe producenta. Kolor nadwozia to odcienie szarości oraz charakterystyczna dla marki Renault Trucks czerwień. Projektanci opracowali asymetryczny design i zastosowali dynamiczne linie graficzne na bokach pojazdu, symbolizujące nowe logo Renault Trucks.

Tę dbałość o szczegóły widać również we wnętrzu pojazdu, gdzie także zastosowano charakterystyczne kolory: kierownica i fotele mają czerwone przeszycia, dywaniki podłogowe również są obszyte na czerwono. Pierścienie wentylacyjne na desce rozdzielczej są czerwone, podobnie jak centralny ekran głównego wyświetlacza. Wykończenie deski rozdzielczej i wewnętrzne boki drzwi w kształcie bumerangu charakteryzują się dynamicznym czerwono-szarym wzorem zastosowanym na nadwoziu. Tabliczkę z nazwą, wzorami i kolorami serii specjalnej umieszczono nad łóżkiem, zapewniając widoczność z zewnątrz pojazdu.

Modyfikacje te przeprowadzane są przez zespoły w centrum adaptacji samochodów ciężarowych wysokiego zasięgu Renault Trucks, zlokalizowanym w samym sercu zakładu przemysłowego producenta w Bourg-en-Bresse.

Innowacyjne podejście do wspierania gospodarki o obiegu zamkniętym

Dzięki T Red, który doskonale ilustruje podejście do gospodarki o obiegu zamkniętym, producent kładzie nacisk zarówno na pojazdy używane, jak i na ponowne wykorzystanie użytych części.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony