ReklamaB1 ŚO - sailun 01.05-31.05 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

10 miesięcy temu  18.07.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Do grona klientów firmy Webfleet, cieszącego się globalnym zaufaniem rozwiązania Bridgestone do zarządzania flotą pojazdów, dołączył jeden z wiodących w regionie operatorów transportowo-logistycznych, Horváth Rudolf Intertransport Kft. To duży węgierski operator, świadczący usługi transportowe od blisko 30 lat na rynku europejskim. Oprócz FTL, LTL, magazynowania i obsługi ładunków, firma realizuje także usługi transportu pasażerskiego.

Na mocy zawartej umowy o współpracy z Webfleet, we flocie liczącej 350 ciągników, 275 naczep oraz 120 autobusów, samochodów dostawczych i samochodów osobowych zainstalowane zostaną urządzenia telematyczne Webfleet z serii LINK. Cały park maszynowy zostanie podłączony do platformy online Webfleet, gdzie z poziomu jednego interfejsu klient będzie miał możliwość monitoringu statusu pojazdów, stylu jazdy kierowców, wykorzystania floty, obsługi zleceń, zużycia paliwa i innych kluczowych wskaźników operacyjnych.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa system telematyczny w zarządzaniu firmą transportową. Zdecydowaliśmy się na Webfleet, ponieważ jest to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które nie tylko spełnia nasze różnorodne potrzeby w chwili obecnej, ale będzie wspomagać nasz rozwój także w przyszłości. Korzystając z systemu Webfleet nie musimy martwić się o wygaszanie sieci 2G, bo ich urządzenia są na to przygotowane, a na terenie całej EU możemy liczyć na potrzebną pomoc i wsparcie. Jestem przekonany, że z systemem Webfleet będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić i zoptymalizować zarządzanie naszymi flotami - mówi Dávid Horváth, Business Development Director w firmie Horváth Rudolf Intertransport Kft.

Poza monitoringiem floty, system Webfleet będzie wykorzystany również do zdalnego pobierania danych z tachografów i zarządzania czasem jazdy kierowców. Horváth Rudolf Intertransport Kft. upatruje dużych korzyści również w funkcji doskonalenia stylu jazdy OptiDrive, która ma wpływ nie tylko na zużycie paliwa, ale także na poprawę bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie w transporcie osobowym realizowanym przez flotę do przewozu osób. Logotyp Webfleet pojawi się także na pojazdach firmy Horváth Rudolf Intertransport Kft., co ma być wyrazem satysfakcji z użytkowania nowego rozwiązania do zarządzania flotą.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony