ReklamaB1 ŚO prinxtire 08.09-08.11 Piotr

Wydarzenia

8 miesięcy temu  19.01.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

W ramach obchodów 60-lecia firmy kojarzonej z aparaturą laboratoryjną powszechnie wykorzystywaną w przemyśle oponiarskim, przygotowano konkurs.

NETZSCH Gerätebau GmbH świętuje okrągły jubileusz. W ramach obchodów 60-lecia firmy, na witrynie producenta pojawiają się ciekawostki z historii firmy, a też ekscytujące propozycje, takie jak konkurs dla użytkowników urządzeń. Co miesiąc można wygrać voucher na 1.500 euro.

W pierwszym takim konkursie wyłoniono posiadacza najstarszej aparatury do badania pełzania (DMA), tj. odkształceń plastycznych próbek mieszanek gumowych w zależności od czasu i temperatury. Zwycięzcą został Continental, który po dziś eksploatuje aparaturę DMAGABO EPLEXOR z roku 1994! Producent opon klasy premium nadal poddaje mieszanki gumowe testom na pełzanie egzemplarzem urządzenia, które zmodernizowano w 2003 roku.

DMA GABO EPLEXOR niezawodnie mierzy właściwości ściskania i rozciągania złożonych mieszanek gumowych w zakładzie w Hanowerze. Co tylko dowodzi solidności aparatury, skoro po modernizacji urządzenie skutecznie i precyzyjnie bada także opory toczenia lub stabilność jazdy i hamowania różnych mieszanek gumowych w różnych temperaturach zewnętrznych.

Fot. NETZSCH Gerätebau GmbH

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony