ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Pozostałe opony

Wydarzenia

Marketing w warsztacie

7 miesięcy temu  30.08.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Opony motocyklowe Bridgestone klasy Premium powracają do wirtualnego świata w grze RIDE 5. To kolejna odsłona symulacyjnej gry wyścigowej, gromadzącej wirtualnych motocyklistów z całego świata.

Bridgestone, światowy lider w dziedzinie opon i zrównoważonych rozwiązań mobilnych, ogłosił partnerstwo z włoskim producentem gier Milestone dotyczące najnowszej, piątej części popularnej serii gier wideo RIDE.

Współpraca przy tym projekcie pozwoli Bridgestone umocnić pozycję lidera na rynku opon motocyklowych oraz zaprezentować doświadczenie w dziedzinie wyścigów w innowacyjny i angażujący sposób..

W RIDE 5 gracze będą mieli okazję doświadczyć płynnej i szybkiej jazdy na oponach Bridgestone i szerokiej gamie modeli motocykli od kultowych producentów. Poruszać się będą po wirtualnych torach – zarówno tych odwzorowujących prawdziwe, jak i tych zaprojektowanych specjalnie na potrzeby gry. Marka Bridgestone będzie również prezentowana cyfrowo, jako sponsor, na kombinezonach i sprzęcie, na billboardach na torach wyścigowych, a także w stworzonych specjalnie dla niej trybach gry.

Bridgestone od lat buduje swoje doświadczenie w dziedzinie wyścigów motocyklowych, w ostatnim czasie odnosząc zwycięstwa na najbardziej znanych zawodach wytrzymałościowych, takich jak EWC. Wyścigi wytrzymałościowe po raz kolejny będą jednym z najtrudniejszych trybów gry RIDE 5, a wirtualni kierowcy otrzymają możliwość przetestowania swoich umiejętności jazdy i skupienia oraz oceny wyjątkowych osiągów i trwałości opon Bridgestone. Tak jak w realnym świecie, zużycie opon jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie w grze. Gracze muszą również dostosować ogumienie do stylu jazdy i pogody, podejmując strategiczne decyzje w trakcie wyścigu.

- Jako globalny lider mobilności z szerokim portfolio produktów i rozwiązań premium, w tym opon motocyklowych premium, zawsze szukamy nowych sposobów angażowania naszych klientów i interakcji ze społecznością kierowców, jednocześnie prezentując jakość naszych produktów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Milestone i po raz kolejny być częścią tego wirtualnego raju dla motocyklistów - powiedział Nico Thuy, Head of Motocycle Business w Bridgestone EMIA.

Fot. Milestone / Bridgestone

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony