ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

22 dni temu  27.03.2024, ~ Administrator   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Producent opon, firma PRINX, całkowicie przeprojektowała swoją stronę internetową. Witryna www.prinxtire.eu łączy nowoczesny wygląd z licznymi nowymi funkcjami. Liczne animacje, filmy i wywiady zapewniają wgląd w technologie i sposób myślenia marki.

- PRINX celuje w młodą i żądną przygód grupę docelową. Musi to również znaleźć odzwierciedlenie w projekcie i strukturze strony internetowej - mówi Marketing Manager, David Oliva. - Jako marka jesteśmy najnowocześniejsi pod względem technologii. Nasze opony zdobywają nagrody za design. Skupiamy się na ludziach, ich bezpieczeństwie i ochronie środowiska, w którym warto żyć. Naszym celem było uczynienie tego bardziej widocznym i namacalnym na nowej stronie internetowej.

Aspekty zrównoważonego rozwoju są komunikowane wyraźniej, podobnie jak wysoka jakość wszystkich opon PRINX. Funkcje takie jak umieszczona w widocznym miejscu wyszukiwarka opon i wyczerpujące informacje na temat każdego modelu zapewniają pełen i łatwy dostęp do wiedzy.

Przedstawiciele mediów i sprzedawcy detaliczni mają swoje własne strefy na stronie. Centrum dla mediów umożliwia dziennikarzom pobieranie bezpłatnych zdjęć i bezpośredni dostęp do informacji prasowych. Dealerzy opon mogą dowiedzieć się o atrakcyjnym programie bonusowym PRINX PARTNER w zakładce "Dealerzy". W przyszłości planowany jest również obszar logowania z rozbudowanymi funkcjami. Zawartość strony jest również dostępna w języku polskim.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony