Ogumienie

23 dni temu  10.11.2020, ~ Administrator   

Ayhan Haliloglou. Fot. Triange Tyre

Strona 1 z 1

Triangle Tyre w Europie powiększa zespół. Corrado Moglia, dyrektor generalny firmy w Europie, ujawnił nazwiska i stanowiska nowych członków zespołu.

Ostatnio do naszego europejskiego zespołu dołączyło dwóch wartościowych menedżerów: Ayhan Haliloglou jako kierownik techniczny i handlowy OTR na Europę oraz Steve Eke jako dyrektor handlowy na Wielką Brytanię i Irlandię. Ayhan poznał już nasze profesjonalne podejście w sektorze earthmover, w którym mamy duży dwucyfrowy udział w rynku europejskim. Podlegając Luca Mai, naszemu dyrektorowi OTR na Europę, Ayhan weźmie na siebie kluczowe obowiązki związane z rynkiem wtórnym i OE, ściśle współpracując z naszymi krajowymi partnerami, monitorując wydajność produktów i dostarczając wiedzę na temat zastosowań. Przyczyni się to do rozwoju portfolio produktów i dalszego doskonalenia obecnej bogatej oferty. Ayhan mieszka w Holandii i posiada bogate doświadczenie w branży oponiarskiej, pracując wcześniej dla Michelin, Bridgestone, Mitas, Trelleborg i Marangoni.

- Steve Eke jest od 2003 r. dyrektorem zarządzającym naszego wyłącznego importera TYM International w Wielkiej Brytanii. Przyczynił się on do sukcesu marki we wszystkich kategoriach produktów, PCR, TBR i OTR, osiągając znakomite wyniki sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Aby zapewnić ciągłość jego profesjonalnego wsparcia dla marki i przyjaźni, którą rozwijaliśmy przez lata, postanowiliśmy kontynuować naszą podróż poprzez wspólną pracę. Posiadanie menedżera zlokalizowanego w Wielkiej Brytanii i praca dla Wielkiej Brytanii jest dla nas ważnym atutem w Triangle, ale przede wszystkim jest to atut dla naszych klientów, którzy mogą łatwo współpracować ze Stevem. Będzie on również odpowiedzialny za rynek irlandzki, gdzie mamy historycznego i przyjaznego partnera, Euro Tyre Sales

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony