
Od lewej: Sławomir Robak i Marcin Kąca przekonują o zaletach uszczelniaczy.
- W swojej ofercie posiadacie różne żele do przeróżnych zastosowań. Proszę o ich dokładną charakterystykę…
W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje żeli. HEAVY DUTY – proaktywny żel uszczelniająco-konserwujący, który uszczelnia przebicia o średnicy do 15 mm. Przeznaczony jest do stosowania zarówno w pojazdach drogowych, jak i terenowych. Szczególnie polecany jest do opon samochodów ciężarowych i dostawczych poruszających się po drogach, jak również opon maszyn wolnobieżnych, używanych w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle czy też magazynowaniu. Ponadto z powodzeniem może być używany w motocyklach i quadach.
ARMOR–SEAL – najwyższej klasy proaktywny uszczelniacz konserwujący do opon. Uszczelnia przebicia do 30 mm w oponach o liczbie RATING 16 lub wyższej, a także skutecznie zapobiega wolnym ubytkom powietrza z opony m.in. w wyniku drobnych nieszczelności. Przeznaczony jest do stosowania w oponach 18-calowych i większych oraz pracujących w warunkach terenowych, skrajnie niebezpiecznych dla opon. Z powodzeniem może być stosowany m.in. w ciężkich maszynach budowlanych czy wyburzeniowych, w gospodarce komunalnej (odśnieżanie, wywożenie odpadów), rolnictwie (kombajny, ciągniki, maszyny), jak również w kamieniołomach i górnictwie.
Jest on również używany na szeroką skalę przez wojsko oraz służby bezpieczeństwa na całym świecie.
Żele AIR SEAL są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu w pojazdach drogowych i nie powodują szkodliwych skutków pod warunkiem, że wykorzystuje się zalecaną przez producenta ilość uszczelniacza, a przed użyciem w oponach pojazdów drogowych szybkobieżnych wyważy się koła.
- Jak Pan ocenia polski rynek? Czy jest miejsce dla tego typu produktów?
Niestety, nasze żele są kojarzone z różnego typu produktami, które były bądź są na rynku i są produkowane na bazie kleju czy silikonu. Kojarzone są z chemicznym procesem naprawy przebicia pozostawiającym powłokę kleju na feldze czy oponie, powodując problemy przy wymianie na nową lub wykonaniu jakichkolwiek napraw wulkanizacyjnych.
Ta błędna opinia i mylne kojarzenie naszych żeli z tymi produktami powoduje opory w zastosowaniu naszych uszczelniaczy. Na szczęście jest grupa przedsiębiorczych ludzi, która umie przeliczyć: koszty naprawy opon i przestojów z tym związanych a zyski z zastosowania naszych uszczelniaczy. Oczywiście, nasze żele to nie 100-procentowe antidotum na wszystkie przebicia w oponie. Uszczelnią one około 95% przebić, a koszt ich aplikacji to wydatek jednego serwisu wulkanizacyjnego opony typu OTR. Można zatem szybko obliczyć zyski ze stosowania tych produktów.
- Do kogo chcielibyście dotrzeć ze swoją ofertą i co powinien zrobić zainteresowany warsztat, aby pozyskać Wasze produkty?
Jesteśmy młodą firmą i obecnie budujemy sieć sprzedażową w całej Polsce. Naszym dystrybutorem może zostać praktycznie każdy. Może to być warsztat samochodowy, prywatna osoba czy hurtownia opon. Żele sprzedajemy w wiadrach 20-litrowych. Aplikuje się je za pomocą pompy. Cała operacja jest bardzo prosta i po krótkim szkoleniu, przy bardzo niewielkich nakładach inwestycyjnych, osoba podejmująca z nami współpracę zaczyna zarabiać pieniądze.
Zapraszamy serdecznie do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy zainteresowane dystrybucją produktu. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie www.airseal.pl.
- Dziękuję za rozmowę.
Komentarze (0)