ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

9 dni temu  09.07.2024, ~ Administrator   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Producent opon PRINX Europe wyciąga niezwykle pozytywne wnioski po targach The Tire Cologne. Firma z Darmstadt zaprezentowała tam 24 opony, w tym wiele nowych produktów. Ekstrawagancki projekt stoiska targowego przekonał nawet konkurencję. Podpisanie na miejscu umowy o współpracy z włoskim producentem materiałów i specjalistą od bieżnikowania Marangoni również spotkało się z dużym zainteresowaniem. 

Tire Cologne nie mogło pójść lepiej dla PRINX Europe. Producent opon zaprezentował 24 produkty i swoje 4 marki na około 250 metrach kwadratowych - i spotkały się one z dużym zainteresowaniem na całym świecie.

- Mieliśmy ciągły napływ odwiedzających i szczerze mówiąc, za mało miejsca. Prawdziwy problem bogactwa - śmieje się Marketing Manager David Oliva. Stoisko zainspirowało klientów, przedstawicieli mediów i przechodniów do nawiązania kontaktu z markami. - Bardzo nowoczesny design naszej przestrzeni wystawienniczej wyróżniał się w tłumie. Wiele osób przyszło z nami porozmawiać na ten temat, nawet konkurenci - mówi z zadowoleniem Oliva. Jego zdaniem flagowa marka PRINX została zaprezentowana równie optymalnie, jak marki Austone, Fortune i Chengshan. 

Dyrektor zarządzający Thomas Wohlgemuth również jest bardzo zadowolony. - Dla nas jako firmy The Tire Cologne było wyjątkowe. Zaprezentowaliśmy całkowicie przeprojektowane opony w kategorii ultra-wysokich osiągów dla samochodów osobowych i SUV-ów. Prototypy dla klimatu północnego i nowo opracowana opona AU902, spełniająca specyfikacje dla autobusów elektrycznych, były przedmiotem szczególnie intensywnych dyskusji w sektorze komercyjnym. Wewnętrzne testy obiecują ogromne oszczędności energii.

- Targi okazały się bardzo skuteczną platformą. Zarówno do prezentacji nowych opon, jak i do ogłoszenia naszej współpracy z Marangoni - mówi dyrektor zarządzający. 

Podpisanie umowy było oficjalnym sygnałem rozpoczęcia ścisłej współpracy między Marangoni Germany i producentem opon PRINX Europe, po bardzo udanej współpracy we Włoszech.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony