Ogumienie

Opony

Opony osobowe

9 miesięcy temu  09.06.2020, ~ Administrator   

Strona 1 z 3

Skandynawski producent opon Nokian Tyres oferuje nowoczesną i wszechstronną kolekcję opon na rynek Europy Środkowej. Opony z nowej generacji wyróżniają się unikatową technologią Dual Zone Safety opracowaną specjalnie z myślą o zmiennych warunkach drogowych w lecie. Ta przodująca w testach technologia została wprowadzona po raz pierwszy w modelach opon do samochodów osobowych, a następnie pojawiła się w produktach do SUV-ów i crossoverów. Produkty Nokian Tyres wyróżniają się najwyższym komfortem jazdy, wytrzymałością, a przede wszystkim — bezpieczeństwem pierwszej klasy, dzięki któremu można wyruszać na letnie wycieczki z całkowitą pewnością.

W piękne i słoneczne letnie dni łatwo jest zapomnieć o zagrożeniach czających się na mokrych od deszczu drogach. To właśnie w lecie pogoda często się zmienia: od ekstremalnego upału po nagłe ulewy, a prognozy mogą szybko tracić aktualność. Bezpieczeństwo potrzebne podczas letnich przygód zapewniają zaawansowane i dokładnie przetestowane opony letnie.

„Kiedy pogoda jest doskonała, każda opona może się toczyć bez problemów. Jednak w zaskakujących i trudnych warunkach, takich jak nagłe ulewy, opony muszą zapewniać wyjątkową stabilność. Nie mogą sprawiać niespodzianek podczas omijania czy hamowania na mokrych nawierzchniach. Konieczna jest niezawodność i konsekwencja, dlatego opony muszą zachowywać przyczepność i prowadzenie po nawierzchni od wczesnej wiosny do późnej jesieni — mówi Martin Dražík, specjalista od opon i menedżer produktu na Europę Środkową w Nokian Tyres.

Stabilność i wytrzymałość do SUV-ów

Wszechstronną i konkurencyjną ofertę opon Nokian Tyres dopełniają nowe produkty do SUV-ów: Nokian Powerproof SUV i Nokian Wetproof SUV. W obu nowych modelach zastosowano technologię Dual Zone Safety znaną z przodujących w testach opon do samochodów osobowych. Stabilne opony do SUV-ów i crossoverów umożliwiają precyzyjne i przyjemne prowadzenie pojazdu.

W obu nowych produktach wykorzystano specjalną technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres. Struktura ścian bocznych opon zawiera ekstremalnie mocne włókno aramidowe zwiększające odporność opon na nagłe uderzenia i cięcia, które w przeciwnym razie łatwo zakłóciłyby dalszą podróż.

Tę samą technologię aramidowych ścian bocznych Nokian Tyres wykorzystuje we wszystkich oponach do samochodów dostawczych i kamperów. Rodzina opon Nokian cLine Van zapewnia stabilność, zrównoważoną przyczepność i znakomitą wytrzymałość, co docenią kierowcy vanów.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony