ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

11 miesięcy temu  22.05.2023, ~ Administrator   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Któż z nas chociaż raz nie dokonał zakupu na Allegro i nie filtrował ofert jednego dostawcy? To proste i oszczędne rozwiązanie, które teraz możesz wykorzystać również na PlatformieOpon.pl!

PlatformaOpon.pl to kompleksowe narzędzie dla przedsiębiorców z branży oponiarskiej. W jednym miejscu możesz zamówić praktycznie każdą oponę dostępną na polskim rynku. Ponad 500 sprzedawców z Polski i zagranicy wystawia swoje oferty na Platformie. Odnajdując szukaną pozycję, możesz również przejrzeć inne oferty danego sprzedawcy

Funkcja przeglądania ofert jednego sprzedawcy jest niezwykle przydatna w przypadku poszukiwania opon do pojazdu, który posiada dwa różne rozmiary na każdej osi. Dzięki temu możemy wyszukać opony zarówno na przednią, jak i tylną oś lub złożyć zamówienie na opony do różnych pojazdów, które posiadają zupełnie inne rozmiary. Dzięki temu złożysz zamówienie, które otrzymasz w jednej przesyłce, nie czekając na dostawę od różnych sprzedawców, co pozwoli Ci również zaoszczędzić na kosztach wysyłki.

Funkcja przeglądania ofert jednego sprzedawcy może być również pomocna w przypadku potrzeby zamówienia zarówno opon, jak i felg. Wielu sprzedawców posiada bowiem w swojej ofercie również felgi – stalowe i aluminiowe. Przeglądając oferty tylko od wybranego sprzedawcy, możemy skompletować cały zestaw do konkretnego pojazdu.

Adam Jedynak, Specjalista ds. obsługi klienta
PlatformaOpon.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony