ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Fachowe porady

Inne

ponad rok temu  30.10.2014, ~ Administrator   Czas czytania 5

Strona 2 z 3

Żele zostały sprawdzone na milionach przejechanych kilometrów, przetestowane w ekstremalnych warunkach oraz dostosowane do dużych obciążeń. Skomponowano je tak, by wykorzystywać je we wszelkich typach opon pneumatycznych drogowych i terenowych.

Żele działają w zakresie temperaturowym od -35°C do +50°C. Jako jedyne na rynku są polecane do opon pojazdów drogowych rozwijających prędkość powyżej 80 km/h. Uszczelniona opona nie wymaga dodatkowego serwisu wulkanizacyjnego.

W swojej ofercie posiadacie różne żele do przeróżnych zastosowań. Proszę o ich dokładną charakterystykę…

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje żeli.

HEAVY DUTY – proaktywny żel uszczelniająco-konserwujący, który uszczelnia przebicia o średnicy do 15 mm. Przeznaczony jest do stosowania zarówno w pojazdach drogowych, jak i terenowych. Szczególnie polecany jest do opon samochodów ciężarowych i dostawczych poruszających się po drogach, jak również opon maszyn wolnobieżnych, używanych w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle czy też magazynowaniu. Ponadto z powodzeniem może być używany w motocyklach i quadach.

ARMOR–SEAL – najwyższej klasy proaktywny uszczelniacz konserwujący do opon. Uszczelnia przebicia do 30 mm w oponach o liczbie RATING 16 lub wyższej, a także skutecznie zapobiega wolnym ubytkom powietrza z opony m.in. w wyniku drobnych nieszczelności. Przeznaczony jest do stosowania w oponach 18-calowych i większych oraz pracujących w warunkach terenowych, skrajnie niebezpiecznych dla opon. Z powodzeniem może być stosowany m.in. w ciężkich maszynach budowlanych czy wyburzeniowych, w gospodarce komunalnej (odśnieżanie, wywożenie odpadów), rolnictwie (kombajny, ciągniki, maszyny), jak również w kamieniołomach i górnictwie.

Jest on również używany na szeroką skalę przez wojsko oraz służby bezpieczeństwa na całym świecie.

Żele AIR SEAL są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu w pojazdach drogowych i nie powodują szkodliwych skutków pod warunkiem, że wykorzystuje się zalecaną przez producenta ilość uszczelniacza, a przed użyciem w oponach pojazdów drogowych szybkobieżnych wyważy się koła.

Jak Pan ocenia polski rynek? Czy jest miejsce dla tego typu produktów?

Niestety, nasze żele są kojarzone z różnego typ produktami, które były bądź są na rynku i są produkowane na bazie kleju czy silikonu. Kojarzone są z chemicznym procesem naprawy przebicia pozostawiającym powłokę kleju na feldze czy oponie, powodując problemy przy wymianie na nową lub wykonaniu jakichkolwiek napraw wulkanizacyjnych.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony