ReklamaB1 ŚO - gyft 06.09-06.10 Piotr

Ogumienie

Wydarzenia

8 miesięcy temu  23.01.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

W oparciu o najnowszą analizę rynku telematyki flotowej, firma Frost & Sullivan wyróżniła Webfleet, jako część Bridgestone Mobility Solutions, nagrodą 2022 European Commercial Fleet Telematics Company of the Year Award (Europejska Firma Telematyczna Roku 2022).

Nagroda "Firma Roku" przyznawana przez Frost & Sullivan jest najważniejszą i najbardziej prestiżową nagrodą dla firm, które są liderami innowacji i rozwoju w swoich branżach. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem i stanowi wyraz uznania dla uczestnika rynku, który jest przykładem wizjonerskiej innowacyjności, wiodącej na rynku wydajności i niezrównanej obsługi klienta.

Tym razem panel ekspertów podkreślił nieustanny rozwój zrównoważonych i zaawansowanych rozwiązań Webfleet, zwłaszcza tych przeznaczonych dla pojazdów elektrycznych (EV), które wspierają elektryfikację floty. Międzynarodowy zespół ekspertów po raz drugi z rzędu nagrodził Webfleet za utrzymanie pozycji lidera w branży telematycznej, poprzez konsekwentne tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla flot, które odpowiadają na nowe wyzwania i możliwości w dynamicznym środowisku. Szczególnie doceniono zaawansowane rozwiązania firmy przeznaczone dla pojazdów elektrycznych, a także nowe rozwiązania w zakresie aplikacji, które wspierają zawodowych kierowców.

O Webfleet

Webfleet to cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą. Ponad 60 tysięcy klientów na całym świecie korzysta z rozwiązań Webfleet, w celu zwiększenia ogólnej wydajności floty, bieżącego wsparcia kierowców, bezpieczeństwa, utrzymania reklamacji i pracowania w sposób bardziej zrównoważony. Od ponad 20 lat Webfleet umożliwia menedżerom flot wgląd w dane, które pomagają im w optymalizacji działań.

Webfleet realizuje misję firmy Bridgestone Mobility Solutions, która zmierza w kierunku zrównoważonej przyszłości dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych, a także przyczynia się do realizacji Zobowiązania Bridgestone E8. To szerokie, globalne zobowiązanie korporacyjne jasno określa wartość, jaką Bridgestone obiecuje dostarczyć społeczeństwu, klientom i przyszłym pokoleniom w ośmiu obszarach: Energia, Ekologia, Wydajność, Rozszerzenie, Ekonomia, Emocje, Łatwość i Wzmocnienie. Stanowią one kompas do wyznaczania priorytetów strategicznych, podejmowania decyzji i działań we wszystkich obszarach działalności firmy.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony