ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

nie przegap Świat Opon

ponad rok temu  25.10.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 2 z 2

- Mamy duże ambicje w zakresie spełniania złożonych i zróżnicowanych wymagań europejskiego rynku samochodów ciężarowych oraz autokarów. Przy każdej nowej oponie wprowadzanej na rynek zachowamy wierność naszemu etosowi: zapewnienie pierwszorzędnych osiągów i przystępnych cen - wyjaśnia John Nikhil Joy, dyrektor ds. opon do pojazdów ciężarowych i autokarów na rynku europejskim w firmie Apollo Tyres.

- Zwiększamy nasze inwestycje w działalność badawczo-rozwojową w Europie i Indiach, koncentrując się na pomaganiu przewoźnikom w spełnianiu zmieniających się wymogów oraz ich własnych celów w zakresie oszczędności paliwa i energii. Będzie to okres niespotykanych zmian i rozwoju naszej działalności w segmencie TBR.

Aby wspomagać dywersyfikację oferty produktów TBR marki Apollo Tyres, firma zbada nowe sposoby obsługi większych nośności przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności w zakresie masy, przyczepności, trakcji, poziomu hałasu i oporów toczenia. Wraz z wprowadzeniem nowego produktu z segmentu LHT — EnduMile LHT — firma Apollo Tyres wdraża nową, solidną strukturę ułatwiającą dalsze działania w zakresie zrównoważonego rozwoju i obniżania całkowitych kosztów eksploatacji, a innowacje dotyczące materiałów oraz konstrukcji prawdopodobnie będą stosowane w przyszłych produktach TBR.

Firma przygotowuje również szereg połączonych rozwiązań w zakresie opon, w tym identyfikację za pomocą fal radiowych (RFID) i systemy monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS), które pomagają kierowcom oraz operatorom flot monitorować dane dotyczące wydajności w czasie rzeczywistym.

Fot. Apollo Tyres Ltd

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony