Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  17.10.2018, ~ Administrator   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 2

Rozpoczęła się rejestracja na International Automotive Business Meeting, najważniejsze biznesowe spotkanie branży motoryzacyjnej. Prelekcje, spotkania biznesowe, wymiana doświadczeń oraz dyskusje o rynku motoryzacyjnym i przyszłości e-mobility będą miały miejsce podczas dwudniowego wydarzenia, które odbędzie się 27-28 listopada 2018 roku w Expo Silesia w Sosnowcu.

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych.

W wydarzeniu weźmie udział około 400 firm, nie tylko z Polski i Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. W programie przewidziana jest konferencja z udziałem znanych międzynarodowych ekspertów z branży oraz kolacja galowa, a drugiego dnia spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B.

- IABM jest nie tylko konferencją, ale też międzynarodowym spotkaniem biznesowym w celu wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów handlowych. Okazją do uzyskania wglądu w przemysł motoryzacyjny, nowe technologie z nim związane oraz zbudowania wartościowej sieci kontaktów biznesowych - mówi Piero Cannas, Prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.

International Automotive Business Meeting dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat przeobrażeń, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego.

27 listopada podczas konferencji będącej częścią IABM poruszone zostaną następujące kwestie:

  • Wpływ rozporządzenia UE dotyczącego emisji CO2; Gospodarz panelu: Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego

  • Polityka metropolitalna na rzecz przyszłości systemów ADAS i elektromobilności; Gospodarz panelu: Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

  • Europejskie klastry motoryzacyjne: programy i projekty rozwojowe w zakresie elektromobilności i systemów ADAS; Gospodarz panelu: Klaster „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing”

  • Przyszłość mobilności: punkt widzenia głównych podmiotów działających w sektorze motoryzacyjnym; Gospodarz panelu: Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych – członek Konfederacji Lewiatan

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony