Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

6 miesięcy temu  10.08.2018, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 01.08.2018

Data zakończenia: 30.09.2018

Strona 1 z 2

Na targach Automechanika, które odbędą się w dniach 11-15.09. 2018 r. we Frankfurcie, firma Johnson Controls (stoisko E10, hala 4.1) zaprezentuje nową ofertę usług i szkoleń dla warsztatów. Rosnące wymagania konsumentów dotyczące układów elektrycznych oraz stosowanie w pojazdach systemów Start-Stop wymaga wprowadzenia zmian funkcjonowania punktów serwisowych, które zwiększą ich konkurencyjność.

Johnson Controls i VARTA wprowadzają swoją ofertę na zupełnie nowy poziom, aby zapewnić serwisantom wsparcie na każdym etapie procesu wymiany akumulatora.

Udoskonalona platforma VARTA Partner Portal zawiera informacje, narzędzia i instrukcje montażu do nawet 98% pojazdów obecnych na rynku. Dzięki nowym szkoleniom multimedialnym oferowanym przez platformę VARTA mechanicy staną się ekspertami w dziedzinie technologii akumulatorowych. Ponadto firma wprowadza nowy akumulator do pojazdów ciężarowych wyposażony w innowacyjną technologię wydłużającą żywotność i zmniejszającą ryzyko nieplanowanych przestojów. Nowy produkt przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w nowoczesne funkcje takie, jak klimatyzacja postojowa.

Ta nowa technologia akumulatorowa przeznaczona do pojazdów ciężarowych stanowi optymalne rozwiązanie zwiększające możliwości kierowców, menedżerów floty oraz firm logistycznych - mówi Ulrich Eich, VP EMEA w firmie Johnson Controls Power Solutions.

Akumulator jest sercem układu

Wymagania konsumentów dotyczące wydajności i bezpieczeństwa samochodów nieustannie rosną. Oznacza to, że pojazdy muszą spełniać szereg wymogów z zakresu najnowszych technologii, co wymaga nieustannej obserwacji oraz kontroli serwisowych zapewniających ich prawidłowe działanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ponadto coraz więcej pojazdów wyposażonych jest w system Start-Stop, a ogólny poziom zaawansowania komponentów elektrycznych wciaż rośnie. Do osiągnięcia komplesowości usług w odniesieniu do wszystkich zaawansowanych akumulatorów niezbędna jest fachowa wiedza.

Co trzeci pojazd jest dziś wyposażony w system Start-Stop i powinien być serwisowany pod tym kątem. W związku z tym warsztaty potrzebują wsparcia, żeby sobie radzić z nieustanie zmieniającymi się rozwiązaniami technologicznymi i technicznymi”, mówi Eich. „Akumulator jest kluczoowym elementem układu elektrycznego pojazdu, dlatego chcemy odpowiednio wyposażyć naszych partnerów, żeby byli przygotowani na czekające ich wyzwania.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony