Ogumienie

Inne

Warto wiedzieć

Wydarzenia

4 miesiące temu  11.10.2018, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Podczas tegorocznej edycji największych na świecie targów branży warsztatowej Automechanika Shanghai (ponad 6200 wystawców) odbędzie się duża konferencja dotycząca przemysłu oponiarskiego w Chinach. Współorganizatorem konferencji jest brytyjska agencja Valebridge Media Services, oceniana jako jedna z najbardziej innowacyjnych agencji komunikacyjnych w europejskim przemyśle motoryzacyjnym. Konferencja odbędzie się drugiego dnia targów, 29. listopada.

Azjatyccy producenci opon stoją przed wieloma wyzwaniami. To postęp technologiczny przy produkcji, transport produktów, aspekty prawne eksportu, cła, pozyskiwanie dystrybutorów czy marketing. Sprawa nie jest jednak jednostronna, bo z drugiej strony producenci i dystrybutorzy z innych regionów świata chcą wejść na ten potężny rynek zbytu. Tymi tematami zajmować się będą eksperci podczas „Międzynarodowej Konferencji dotyczącej Współpracy i Rozwoju Przemysłu Oponiarskiego”

Będzie sześć prezentacji, których wysłucha około dwustu gości. Wiele ważnych tematów zostanie poruszonych zapewne w rozmowach kuluarowych, dlatego warto rozważyć udział w tej konferencji.

Organizatorzy targów i konferencji zachęcają przedstawicieli branży oponiarskiej do uczestnictwa w REIFEN Club. To ekskluzywny program dla klientów i dystrybutorów branży oponiarskiej i powiązanych produktów, oferujący dodatkowe usługi, takie jak pomoc przy zakwaterowaniu w hotelach, dostęp do salonu Buyers Lounge, kojarzenie partnerów, sposoby ułatwienia akredytacji, a także usługa mająca na celu „wyszukiwanie okazji biznesowych”. O szczegóły można dopytać pod adresem auto@hongkong.messefrankfurt.com.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony