ReklamaB1 ŚO prinxtire 08.09-08.11 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

ponad rok temu  08.08.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Opony Alliance 643 Forestar III i 644 Forestar III uzyskały oficjalne aprobaty Olofsfors, Clarks i Pewag w zakresie możliwości montażu i użytkowania ich gąsienic ochronnych na oponach Alliance.

Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) z dumą ogłasza oficjalne zatwierdzenie przez firmy Olofsfors, Clarks i Pewag. Aprobaty czołowych producentów gąsienic dotyczą stosowania ich rozwiązań ochronnych na oponach Alliance 643 Forestar III i Alliance 644 Forestar III.

- Gąsienice dodatkowo zwiększają doskonałe parametry przyczepności i flotacji opon z naszej
linii Forestar III – połączenie zalet gąsienic i opon zapewnia niezrównane osiągi. Czy to na stromym terenie, czy na wilgotnym i miękkim podłożu, ta kombinacja gwarantuje znakomitą przyczepność, minimalizację naruszania podłoża i niski stopień zagęszczania gleby - wyjaśnia Angelo Noronha, dyrektor europejskiego oddziału Yokohama Off-Highway Tires.

Zarówno Alliance 643 Forestar III, jak i Alliance 644 Forestar III korzystają z ulepszonej konstrukcji nylonowej ze stalowym opasaniem i technologii wzmocnionej, sześciokątnej stopki, co zapewnia znakomitą odporność na przebicie i wysoką nośność oraz zapobiega ześlizgiwaniu się opony z felgi. Unikalny wzór bieżnika opon 643 Forestar III o szerokich bocznych blokach i poziomych rowkach zapewnia kompatybilność z gąsienicami i ogólną stabilność boczną. Opony Alliance Forestar 644 III mają specjalną konstrukcję bloków bieżnika o profilu dwukątowym, zapewniającą niesamowitą przyczepność. Szeroki bieżnik tej opony przekłada się na większą powierzchnię styku, a przez to mniejszy nacisk na podłoże. Właściwości te czynią opony 643 Forestar III i 644 Forestar III wspaniałym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju zadań w leśnictwie.

Fot. Yokohama Off-Highway Tires

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony