ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Serwis ogumienia

Warto wiedzieć

ponad rok temu  24.03.2022, ~ Administrator   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej już wkrótce. Spotykamy się 8. kwietnia, drugiego dnia Targów Techniki Motoryzacyjnej. Zapisy uczniów szkół samochodowych do udziału w turnieju trwają w panelu logowania na www.otws.pl.

A już teraz rozpoczynamy prezentację nagród, które będą w Poznaniu czekać na uczestników. Oto pierwsza z nich - ufundowany przez firmę Felgeo pneumatyczny rozpierak do opon PNEUPRO. Umożliwia stabilne zamocowanie opony i rozparcie jej boków w celu uzyskania wygodnego dostępu do uszkodzonego miejsca. Wystarczy tylko ustawić oponę pomiędzy rolkami, założyć haki rozpierające i uruchomić mechanizm rozpierający. Boki opony zostaną rozparte przez wbudowany w urządzenie siłownik pneumatyczny. Rozpierak PNEUPRO obsługuje opony o średnicy osadzenia na feldze w zakresie 11" – 24", szerokości 145 – 275 mm oraz średnicy zewnętrznej do 1200 mm.

Przy okazji zachęcamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez redakcję Świata Opon. Urządzenie to testuje przed naszymi kamerami ekspert ds. obsługi ogumienia, Ryszard Marcinkowski.

Tagi: Felgeo,

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony