ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Transport

ponad rok temu  08.12.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Klienci DKV Mobility mogą teraz rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona na ponad 500 stacjach paliw marek Esso, Texaco i Firezone w Belgii, Holandii i Luksemburgu.

DKV Mobility, wiodąca europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć akceptacji płatności mobilnych. Dzięki funkcji DKV APP&GO w aplikacji DKV Mobility App, kierowcy mogą teraz rozliczać transakcje tankowania za pomocą smartfona na ponad 500 stacjach paliw, także bezobsługowych, marek Esso, Texaco i Firezone.

- Partnerstwo z EG oznacza podłączenie silnych marek paliwowych do naszej sieci płatności mobilnych - mówi Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility.

- Aktywowanie na tych stacjach płatności smartfonem ułatwi naszym klientom szybkie i bezpieczne rozliczenia, bez wysiadania z auta.

EG Group, z siedzibą w Holandii, to jeden z wiodących globalnych dostawców w sektorze handlu detalicznego artykułami spożywczymi, gastronomicznymi i paliwami. Dzięki ostatnim integracjom funkcja płatności DKV APP&GO jest dostępna na ponad 3 000 stacji paliw w Austrii, Belgii, Danii, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu i Holandii.

Fot. www.dkv-mobility.com.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony