Części i regeneracja

Warto wiedzieć

Wywiady

Wydarzenia

Nasze rozmowy

WYWIADY

ponad rok temu  13.07.2018, ~ Administrator   

Hubert Andrzejewski, doradca klienta sprzeglo.com.pl

Hubert Andrzejewski, doradca klienta sprzeglo.com.pl

Strona 1 z 2

Czy zmienia się świadomość kierowców dotycząca wyboru produktów? Czy decydują się częściej na markowe wyroby czy nadal cena odgrywa kluczową rolę? - o to pytamy Huberta Andrzejewskiego, doradcę klienta w sklepie internetowym sprzeglo.com.pl.

W ostatnich latach preferencje kierowców znacznie się zmieniły. Na podstawie danych sprzedażowych mogę powiedzieć, że w poprzednich latach istotną rolę w decyzji o zakupie danego produktu odgrywała cena. Kierowcy nie byli świadomi, że jakość i żywotność danego podzespołu idą w parze z ceną. Dziś, dzięki akcjom promocyjnym, programom TV, a  przede wszystkim wiedzy i doradztwu sprzedawców klienci coraz częściej decydują się na produkty znanych marek i producentów, cena odchodzi na drugi plan. Staramy się zawsze informować i uświadamiać klientów, że zakup produktów dobrych jakościowo mimo względnie wyższej ceny finalnie może okazać  się najbardziej korzystnym ekonomicznie rozwiązaniem. Zdecydowanie się na tańszy produkt może z czasem prowadzić do ponownej wizyty w serwisie, zakupu nowego kompletu sprzęgła, kolejnej zapłaty za usługę montażową, przez co wstępna oszczędność może skończyć się finalnie na większym wydatku, stracie czasu i niepotrzebnych nerwach.  Warto wybierać produkty dobrej jakości i przede wszystkim korzystać z wyspecjalizowanych serwisów, które posiadają odpowiednią wiedzę i narzędzia do przeprowadzenia prawidłowej wymiany.

Oferta firm produkujących sprzęgła czy koła dwumasowe jest bardzo szeroka. Czym kierować się przy wyborze producenta? Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę?

Przed zakupem warto zapytać sprzedawcę o producentów, których części są pierwszomontażowe. Jest to bardzo istotne ponieważ oznacza to, że dany samochód wyjechał z linii produkcyjnej wyposażony w sprzęgło danego producenta.  Jest to główny i chyba najważniejszy argument „za” w wyborze części do swojego samochodu. Kupując sprawdzone zestawy sprzęgła oraz koła dwumasowe zapewniamy bezpieczną i bezawaryjną pracę. 

Jeżeli klient/warsztat ma jakiekolwiek wątpliwości co do dopasowania części do swojego samochodu oraz wyboru producenta, warto skontaktować się z doradcą sklepu, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże w podjęciu decyzji. Oczywiście, są klienci poszukujący produktów ekonomicznych, staramy się ich naprowadzić na odpowiedni produkt, jednak z otrzymaną wiedzą to klient podejmuje ostateczną decyzję.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 36

 • 30
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 4
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (2)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ hotdog 2 ponad rok temu Mam sprawdzonego producenta części oe delphi, 3 samochody w rodzinie na ich podzespołach jeżdżą, nie najdroższe więc jak coś padnie to w pierwszej kolejności za tą firmą sie rozglądam.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Robert 1 ponad rok temuocena: 100%  To prawda. Swiadomosc sie zmienia. Na szczescie sa ludzie, ktorzy sie na tym znaja i fachowo doradza. Kiedys kupilem sprzeglo w tym sklepie i bylem bardzo zadowolony.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony