
Proces mechanicznego czyszczenia wszystkich elementów układu dolotowego jest żmudną wielogodzinną czynnością, a przecież nikt nie będzie demontował głowicy, aby dostać się do kanałów i zaworów dolotowych. Jest na to jednak sposób.
Urządzenie XENUM I-Flux100/200 jest w stanie w ciągu 2-3 godzin rozwiązać kwestię nagromadzonych (dosłownie ) problemów.
Specjalistyczny, opatentowany płyn jest podawany przez zawór elektromagnetyczny a zasysany podciśnieniem do układu dolotowego. Jednak jakie mamy z tego korzyści? Otóż, płyn penetruje cały układ dolotowy (jeśli zawór EGR jest w świetle, na przelocie to jest również czyszczony) podążając do komory spalania. Na swej drodze czyści (zmywa) osady węglowe w kolektorze oraz, co być może najważniejsze, czyści grzybki zaworowe, przylgnie i prowadnice. Technologia zawarta w płynie I-Flux umożliwia również czyszczenie komory spalania oraz niejednokrotnie zmiennej geometrii w turbinie. Jest to proces bezpieczny dla silnika, ale musi być wykonywany pod okiem specjalisty w wyspecjalizowanym serwisie. Wszystkie pracujące w Polsce urządzenia znajdziecie Państwo na stronie www.xenum.pl
Komentarze (0)