ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Wydarzenia

ponad rok temu  08.03.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Najnowsza opona wysokich osiągów uzyskała etykietę klasy A w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni – taki wynik dotyczy ponad połowy gamy opon EffeXSport.

Wdrożenie inteligentnej fabryki 4.0 w Chinach wprowadziło Triangle na inny poziom technologii produkcji, przyspieszając przejście do produktów zdolnych do stopniowego zwiększania pozycji firmy na rynku globalnym i konkurowania z najlepszymi w branży ogumienia. Sztandarowym przykładem w zakresie rozwoju produktów są podwyższone parametry opon. Zaprezentowana na targach The Tire Cologne 2022 opona EffeXSport TH202, stanowi kamień milowy i duży krok naprzód w portoflio produktów UHP. Inżynierom z firmy Triangle udało się zniwelować kompromis pomiędzy osiągami a komfortem, opracowując oponę o doskonałych wynikach w hamowaniu na suchej i mokrej nawierzchni, precyzji prowadzenia, stabilności przy dużych prędkościach i odporności na zużycie.

EffeXSport to nowoczesna asymetryczna opona z czterema szerokimi rowkami wzdłużnymi minimalizującymi zjawisko aquaplaningu oraz dodatkowymi elementami ukośnymi zwiększającymi odprowadzanie wody. Jej innowacyjny wraz z dużymi sztywnymi blokami poprawia prowadzenie przy dużych prędkościach i efektywność hamowania. To też zasługa mieszanki EffeXSport Ultra High-Performance będącej wynikiem najnowszych osiągnięć działu badań i rozwoju firmy Triangle, co w połączeniu z doświadczeniem zebranym podczas prac nad modele SporteX TH201, pozwoliło opracować oponę o jeszcze lepszej przyczepność w każdych warunkach drogowych.

- Jesteśmy niezwykle dumni z wprowadzenia naszej opony EffeXSport TH202 na rynek europejski. Reprezentuje ona najnowsze osiągnięcie naszych produktów Generacji X - mówi Mirco Spiniella, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Triangle Tyre Europe.

- Pierwsza partia produktów EffeXSport, składająca się z 54 rozmiarów od 16" do 20" cali jest już dostępna. Asortyment zostanie uzupełniony do końca roku o kolejne 50 rozmiarów.

Fot. TRIANGLE Tyre Co, Ltd

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony