ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

13 dni temu  10.06.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Bridgestone ulepsza swoją całoroczną oponę osobową, integrując unikalną technologię DriveGuard Run-Flat (RFT). Nowa opona zapewnia kierowcom bezpieczeństwo i komfort, umożliwiając kontynuowanie jazdy po przebiciu opony.

Bridgestone, wiodący producent opon klasy premium i dostawca zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności, wprowadza na rynek opony Turanza All Season 6 ENLITEN z technologią DriveGuard Run-Flat (RFT). Nowa opona pozwala kierowcom zachować kontrolę nad pojazdem i podróżować bezpiecznie po przebiciu do 80 km z prędkością nie przekraczającą 80 km/h. Jest również dostosowana do użytku w pojazdach elektrycznych.

Opracowana i produkowana w Europie opona Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN z technologią DriveGuard RFT będzie dostępna w 20 najpopularniejszych rozmiarach – od 16 do 19 cali. 18 rozmiarów wprowadzonych zostanie we wrześniu 2024 roku, a pozostałe dwa w styczniu 2025 roku.

- Opona Bridgestone Turanza All Season 6 ENLITEN z technologią DriveGuard RFT to idealne rozwiązanie dla kierowców oczekujących bezpieczeństwa, wygody i spokoju ducha przez cały rok, oddajemy w ręce kierowców jeden zestaw opon, który sprawdzi się przez cały rok i który pozwala na bezpieczne kontynuowanie jazdy po przebiciu. Nowa opona jest dostosowana do użytku w pojazdach elektrycznych, co dodatkowo poszerza grono jej potencjalnych odbiorców - powiedział Stefano Sanchini, Vice President Consumer Replacement at Bridgestone Europe, Middle East and Africa.

Według testów przeprowadzonych przez jeden z najbardziej renomowanych w Europie niezależnych instytutów badań motoryzacyjnych, TÜV SÜD, nowa opona Bridgestone oferuje najlepszą w swojej klasie drogę hamowania na mokrej nawierzchni oraz doskonałą skuteczność hamowania zarówno na śniegu jak i na suchej nawierzchni. TÜV SÜD potwierdził również duże możliwości nowej opony w zakresie przyczepności, hamowania, pokonywania zakrętów i prowadzenia na śniegu.

Nowa opona Bridgestone została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii ENLITEN – połączenia najnowocześniejszych rozwiązań zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, doskonałe osiągi i ulepszone właściwości związane ze zrównoważonym rozwojem, przy jednoczesnym dostosowaniu do użytku w pojazdach elektrycznych.

Fot. Bridgestone

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony