ReklamaB1 ŚO Geomax 10.03-10.04 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Warto wiedzieć

5 miesięcy temu  05.10.2022, ~ Rafał Dobrowolski   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Eksperci renomowanego magazynu uznali Bridgestone Blizzak LM005, jako wzorową oponę klasy premium, o bardzo dobrych parametrach do jazdy po śniegu.

Dzięki doskonałemu wynikowi ogólnemu i znakomitym osiągom w warunkach na mokrej i ośnieżonej nawierzchni opona Bridgestone Blizzak LM005 w rozmiarze 245/40 R19 po raz kolejny odniosła zwycięstwo w teście opon zimowych dla samochodów sportowych 2022 przeprowadzonym przez niemiecki magazyn AUTO BILD (wydanie: 11/2022).

Spośród dziewięciu 19-calowych opon testowanych w modelu Cupra Formentor VZ5 z napędem na cztery koła, opona zimowa Bridgestone osiągnęła najlepsze wyniki w najważniejszych i szczególnie istotnych dla bezpieczeństwa kategoriach, zapewniając sobie tym samym tytuł zwycięzcy testu. Najmocniejszymi stronami opony w teście samochodów sportowych AUTO BILD okazały się w szczególności krótka droga hamowania na śniegu i mokrej nawierzchni oraz dynamiczne zachowanie na mokrej i suchej drodze. Ponadto Bridgestone Blizzak LM005 wyróżnia się wysokim komfortem jazdy i precyzją kierowania. Kolejnym plusem podkreślonym przez ekspertów jest opór toczenia pozwalający na oszczędność paliwa. Dzięki zrównoważonym osiągom i dobrym parametrom do jazdy w warunkach zimowych opona Blizzak LM005 trafiła na szczyt stawki i otrzymała wzorową ocenę.

Fot. Bridgestone

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony