ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Pozostałe opony

Wydarzenia

ponad rok temu  16.05.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Firma świętuje oficjalne otwarcie nowego zakładu produkcji opon do pojazdów dwukołowych. Inwestycja w Indiach ma rozszerzyć globalną obecność koncernu w segmencie jednośladów.

Ten zaawansowany obiekt jest wynikiem współpracy z Mahansaria Group, w ramach której obie firmy łączą swoje doświadczenie, aby wprowadzić inżynierię opon Mitas dla szerokiego grona użytkowników. Obie firmy pracowały nad wyzwaniami ostatnich dwóch lat, aby przetestować i wyprodukować opony gotowe do dostarczenia entuzjastom motocykli na całym świecie.

- W imieniu wszystkich w Trelleborg Wheel Systems jestem zaszczycony, że mogłem zobaczyć jak pierwsza z wielu opon Mitas schodzi z linii produkcyjnej w tym najnowocześniejszym zakładzie. Powstał on wraz z naszym strategicznym partnerem w ramach joint venture. Mahansaria Group posiada ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu udanych przedsięwzięć związanych z oponami terenowymi. Zakład ten jeszcze bardziej wzmocni markę Mitas na rynku opon wyczynowych i rozszerzy naszą globalną obecność – powiedział podczas oficjalnego otwarcia Paolo Pompei, Prezes Trelleborg Wheel Systems.

Fot. Mitas

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony