Części i regeneracja

Marketing w warsztacie

Części eksploatacyjne

Wydarzenia rynkowe

9 miesięcy temu  17.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

5-letnia gwarancja, dotychczas dostępna tylko dla amortyzatorów Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense™, została rozszerzona na produkty Monroe Original, Monroe Adventure i Monroe Van-Magnum.

Nowa gwarancja jest wyrazem wdzięczności dla warsztatów i konsumentów za wybór „Best-in-Class Shocks and Struts from Globally Recognized Brand”. Monroe, uznany producent amortyzatorów, kolumn zawieszenia i innych części o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa do samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych, wprowadził 5-letnią gwarancję na całą gamę amortyzatorów i kolumn zawieszenia.

- Mechanicy na całym świecie doceniają najwyższą jakość wykonania i rozwiązania techniczne, które znajdziemy w każdym amortyzatorze czy kolumnie Monroe – powiedział Frédéric Schilling, Business Line Leader Shocks & Struts EMEA, DRiV, Tenneco.

-Nasz nowy program gwarancyjny to śmiała deklaracja dla konsumentów, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo jazdy, nie ma lepszego wyboru niż zaufana marka, która stoi za każdym oferowanym produktem.

Warunki nowej, rozszerzonej gwarancji są takie same jak te oferowane do tej pory na amortyzatory Monroe OESpectrum i Monroe Intelligent Suspension RideSense.

Jednym z kluczowych wymagań gwarancyjnych jest oczywiście montaż amortyzatorów i kolumn zawieszenia zgodnie z zaleceniami Monroe. Obejmują one zawsze kompleksowe podejście do tematu, montaż obu amortyzatorów i/lub kolumn na tej samej osi a także wymianę zestawów montażowych i ochronnych (https://eu.monroe.com/pl-pl/products/light-vehicles/strut-mate.html).

Dodatkowe informacje dotyczące gwarancji znajdują się na stronie www.monroe.com

Nowe opakowania zapewniają jednolity i atrakcyjny wygląd całej gamy amortyzatorów. Graficznie wyróżniono 5-letnią gwarancję i informację o tym, że produkty Monroe są wybierane nie tylko przez specjalistów zajmujących się naprawami pojazdów, ale także przez wielu producentów.

Fot. Monroe

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony