Części i regeneracja

Wydarzenia

SZKOLENIA

ponad rok temu  02.12.2019, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 01.01.2020

Data zakończenia: 31.12.2020

Strona 1 z 1

Firma Valeo udostępniła kolejny webinar szkoleniowy, tym razem poświęcony budowie i zasadzie działania rozrusznika silnika spalinowego. Dzięki nowoczesnej formule szkolenia online, wystarczy w dowolnym momencie poświęcić 25 minut, by poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje.

Materiał przygotowano zarówno z myślą o początkujących adeptach techniki motoryzacyjnej jak i doświadczonych mechanikach. Zaczynamy zatem od podstaw działania układu elektrycznego pojazdu, stopniowo przechodząc do coraz bardziej zaawansowanych treści.

Zrzut ekranu 2019-11-27 o 09.27.09.png

Rozrusznik w szkoleniu online Valeo jest rozkładany na czynniki pierwsze. Po kolei, z wykorzystaniem schematów graficznych, omówione zostają wszystkie jego elementy oraz pełnione przez nie funkcje. Trener techniczny szczegółowo omawia procesy zachodzące w rozruszniku. Tłumaczy w jaki sposób energia elektryczna przetwarzana jest na siłę obrotową oraz w jaki sposób ta siła przekazywana jest na koło zamachowe silnika pojazdu.

Dzięki szkoleniu dowiesz się m.in. jak działa elektromagnes w rozruszniku, jak zbudowana jest przekładnia, której zastosowanie umożliwiło znaczne zmniejszenie rozmiarów rozrusznika we współczesnych samochodach. Poznasz rodzaje rozruszników wykorzystywanych w motoryzacji i dowiesz się, z czego wynikają różnice w ich wydajności oraz trwałości.

Kliknij, aby przejść do szkolenia. 

Uczestnik szkolenia może w dowolnej chwili zatrzymać odtwarzanie webinaru jak i przewijać materiał do tyłu lub do przodu.  W ten sposób osoby początkujące mogą powtarzać i utrwalać sobie prezentowane informacje, natomiast te bardziej zaawansowane pomijać treści, które są im już znane. Aby otrzymać certyfikat ukończenia szkolenia konieczne jest jednak obejrzenie większości materiału (17 z 25 minut). Po wykonaniu tego zadania, certyfikat stanie się dostępny do pobrania po lewej stronie interfejsu panelu szkoleniowego.

Weź udział w pozostałych szkoleniach online

Valeo jako wiodący producent podzespołów na pierwszy montaż w pojazdach oraz na rynek wtórny, posiada kompetencje w wielu dziedzinach rynku motoryzacyjnego. Baza webinarów online powstała, aby dzielić się posiadaną wiedzą z mechanikami oraz użytkownikami produktów Valeo. Jest ona systematycznie poszerzana o szkolenia, które są dostępne non stop, przez 24 godziny na dobę.  

Oprócz omawianego wyżej webinaru dotyczącego rozruszników, w bazie Valeo znajdziemy także szkolenia dotyczące sprzęgieł, kół dwumasowych, elementów układu klimatyzacji czy wycieraczek. Aby zapoznać się z całą listą szkoleń, przejdź na www.valeoservice.pl/pl/szkolenia-techniczne.  

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony