Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

ponad rok temu  18.04.2019, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 18.04.2019

Data zakończenia: 30.06.2019

Strona 1 z 1

TEXA Poland informuje o wprowadzeniu nowego modułu szkoleniowego PASS THRU – Procedury diagnostyki Pass Thru, które w najbliższym cyklu zadebiutuje w programie, wzbogacając dotychczasową ofertę TEXA EDU. To absolutna nowość w ofercie, która swoim zakresem powinna zainteresować szeroką grupę odbiorców.

Nawet najlepsze urządzenia diagnostyczne są wykorzystywane w takim stopniu, na jaki pozwala wiedza i doświadczenie mechanika diagnosty. Ich wydajność można podnieść poprzez udział w profesjonalnych programach szkolących i doszkalających specjalistów diagnostów.

Program szkolenia PASS THRU:

 1. Wprowadzenie do diagnostyki PassThru

 2. Możliwości, ograniczenia PassThru

 3. Przygotowanie narzędzi softwarowych do diagnostyki PassThru

 4. Przygotowanie i konfiguracja niezbędnego hardware do diagnostyki PassThru

 5. Praktyczne wykorzystanie procedur/danych dostępnych dzięki PassThru na przykładzie producentów Ford, Grupa PSA, grupa VW, Toyota

Cel szkolenia:

Zapoznanie się z procedurami dostępu do stron WEB, w których producenci pojazdów udostępniają wszelkie informacje niezbędne do wykonania konfiguracji systemów, napraw i przeglądy swoich pojazdów:  formularze przeglądów, schematy elektryczne, opisy  kodów usterek, instrukcje napraw itp. Podczas testów praktycznych dostępnych pojazdów uczestnik dowiaduje się, jak korzystać z oprogramowania pass-thru udostępnionego przez producentów w celu odczytu parametrów, błędów, przeprogramowania, kodowania jednostek sterujących, zgodnie z instrukcjami producenta.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony