Warto wiedzieć

Wydarzenia

SZKOLENIA

4 miesiące temu  31.07.2019, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 01.08.2019

Data zakończenia: 31.08.2019

Strona 1 z 1

Sierpniowa oferta szkoleń Inter Cars to ponad 50 zróżnicowanych spotkań szkoleniowych zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego. Zadbaj o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników i pnij się w rankingu najlepszych warsztatów na rynku.

Szkolenia osobowe

W sierpniowej ofercie Inter Cars znalazły się 24 szkolenia techniczne i 22 szkolenia Show Car, które ze względu na swój mobilny charakter pozwolą oszczędzić czas, nie tracąc na jakości i praktycznym podejściu do tematu.

Po przeanalizowaniu potrzeb rynku Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami (m.in. SWAG, Hendst, Schaeffler czy Magneti Marelli) przygotował jednodniowe szkolenia, poruszające między innymi takie tematy jak: ocena stanu technicznego i naprawa opon, systemy bezpieczeństwa, klimatyzacja w pojazdach, elektronika pojazdowa, filtry, skrzynie biegów, hydrauliczne systemy wystprzęglania i wiele innych.

W ramach szkoleń mobilnych Inter Cars oraz firmy Swag, Magneti Marelli, Bosch i Contitech zaprezentują praktyczne rozwiązania dotyczące między innymi tematyki: wymiana i diagnostyka akumulatorów, układów kierowniczych ze wspomaganiem, automatycznych skrzyń, czy naprawy nowoczesnych układów hamulcowych.

Na szkolenia można zapisywać się TUTAJ.

Szkolenia ciężarowe

Od kilku lat rozwój sektora ciężarowego w Polsce oraz rozwój firm transportowych przekładają się w sposób widoczny na ilość rejestrowanych nowych i używanych pojazdów oraz dystrybucję części zamiennych do pojazdów ciężarowych. Taka sytuacja i wprowadzanie na rynek coraz nowocześniejszych rozwiązań w mechanice samochodowej wymagają od warsztatów ciągłego doszkalania. Pojedyncze opinie konkretnych punktów napraw natomiast sumują się i tworzą ogólny wizerunek o tym sektorze w skali kraju. Inter Cars wraz z czołowymi dostawcami stara się dbać o to, aby specjaliści w całym kraju mieli możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Stąd też pomysł na mobilne centrum szkoleniowe. W sierpniu pojawi się ono w Olsztynie i wraz z firmą MEI w praktyce przybliży tematy związane z zaciskami hamulcowymi w pojazdach ciężarowych, turbodoładowaniem silników spalinowych, nowymi czujnikami i prawidłową pracą silnika, zautomatyzowanymi skrzyniami czy układem oczyszczania spalin.

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ.

Tagi: Inter Cars,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony