Ogumienie

Sieci warsztatowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

Marketing w warsztacie

Akademia Techniczna

9 miesięcy temu  09.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 1 z 1

Na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej wystartowała kolejna, czwarta edycja unikalnych na rynku, flotowych studiów podyplomowych "Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością".

Studia zostały utworzone w 2017 r. z inicjatywy Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych, a ich program został opracowany przez ekspertów obydwu organizacji, we współpracy z kadrą naukową Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Studia "Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością" to unikalny na polskim rynku projekt. Ich absolwenci zdobywają unikalną na polskim rynku pracy, specjalistyczną wiedzę i umiejętności, z zakresu zarządzania flotami pojazdów w branży wynajmu długoterminowego aut (Car Fleet Management), Rent a Car (wypożyczalnie samochodów), Car Sharing a także w wewnętrznych strukturach firm.

Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia na nich nauki jest posiadanie przez kandydata wykształcenia min. na poziomie studiów pierwszego stopnia (licencjackich lub inżynierskich). Ukończenie studiów wiążę się z koniecznością nie tylko uzyskania pozytywnych wyników zaliczeń lub egzaminów z każdego z wykładanych przedmiotów, ale i przygotowaniem pracy końcowej. Absolwenci studiów zdobywają unikalną na polskim rynku pracy, specjalistyczną wiedzę i umiejętności, z zakresu zarządzania flotami pojazdów w branży wynajmu długoterminowego aut (Car Fleet Management), Rent a Car (wypożyczalnie samochodów), Car Sharing a także w wewnętrznych strukturach firm.

Fot. PZWLP

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony