ReklamaB1 ŚO - sailun 01.05-31.05 Mirek

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

ponad rok temu  27.10.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

W tym sezonie Continental przygotował dla klientów specjalną promocję. Za zakup kompletu opon zimowych lub wielosezonowych od 17 cali wzwyż firma zwraca 150 zł. Akcja trwa od 24.10.2022 do 11.12.2022.

Continental Opony Polska oferuje 7 lat gwarancji od daty zakupu na opony do aut osobowych i dostawczych. Wydłużona gwarancja obejmuje także opony osobowe z grupy Continental, m.in. Uniroyal, Barum, Semperit, Viking.

Continental oferuje szeroki wybór najwyższej klasy ogumienia do każdego pojazdu. Projektując oponę WinterContact™ TS 870, inżynierowie mieli na celu stworzenie jeszcze lepszego produktu niż jej wielokrotnie nagradzana poprzedniczka. W wyniku tego powstała opona, która w bezpośrednim porównaniu skraca drogę hamowania na lodzie o 5% i zapewnia o 5% lepsze prowadzenie na śniegu. Opona WinterContact™ TS 870 oferuje również lepszą przyczepność w warunkach zimowych oraz lepsze właściwości trakcyjne, zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni.

Jeszcze lepsza przyczepność na śniegu

Najlepszą przyczepność na ośnieżonej nawierzchni zapewnia nie przyczepność pomiędzy powierzchnią styku opony z nawierzchnią, ale przyczepność pomiędzy śniegiem a śniegiem. Śnieg dostaje się do rowków bieżnika, gdzie jest ubijany, a ubita warstwa śniegu w oponie łączy się ze śniegiem na drodze. Opona Continental WinterContact™ TS 870 wyposażona jest w specjalnie opracowane lamele 3D, ustawione pod optymalnym kątem do kontaktu ze śniegiem. Ponieważ bloki bieżnika zagłębiają się w śnieg, mogą się z nim skuteczniej zazębiać. Pozwala to na bardziej efektywne przenoszenie sił dynamicznych i zapewnia dobrą przyczepność podczas jazdy po linii prostej oraz w zakrętach na zaśnieżonych drogach.

Dopasowana do każdego samochodu

Opona Continental WinterContact™ TS 870 dostępna jest w szerokim spektrum rozmiarów dla samochodów miejskich i kompaktowych, z felgami o rozmiarach od 14 do 17 cali. W ofercie znajduje się także opona WinterContact™ TS 870 P dla pojazdów klasy średniej oraz SUV-ów, na felgi od 16 do 21 cali, o profilach od 35 do 65 i szerokości od 205 do 255 mm – wiele z nich z rantem ochronnym dla felgi i/lub oznaczeniem XL wskazującym na większą nośność. Każda opona WinterContact™ TS 870 oraz TS 870 P, niezależnie od rozmiaru, oferuje topowe osiągi, a wybór odpowiedniego modelu dyktuje jedynie rodzaj użytkowanego przez klienta pojazdu.

Continental ma także odpowiedź dla kierowców decydujących się na zakup opon wielosezonowych. Najwyższej klasy opona AllSeasonContact™ gwarantuje niezawodność w każdych warunkach pogodowych. Jej jakość potwierdza zwycięstwo w wielu prestiżowych testach, m.in. niemieckiego tygodnika „Auto Bild” oraz dwutygodnika „Auto Zeitung”.

Fot. Continental

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony