ReklamaB1 ŚO prinxtire 08.09-08.11 Piotr

Ogumienie

Felgi

11 miesięcy temu  05.10.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Producent z siedzibą w Szwajcarii należy do czołowych dostawców obręczy ze stopu metali lekkich. A teraz kolejny raz rozszerza swoją ofertę dla lekkich pojazdów użytkowych i przyczep kempingowych. Tym razem o model RONAL R44.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie prasowym, w związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku RONAL GROUP ponownie wprowadza do swojej oferty dobrze znany wzór RONAL R44 w wariancie z 6 otworami, rozszerzając tym samym ofertę obręczy do lekkich pojazdów użytkowych i przyczep kempingowych o model znacznie większej nośności. Obręcz R44 jest dostępna już teraz w rozmiarze 7,0x17 cali z mocowaniem ET55 i wariancie z 6 otworami, w kolorze Krystalicznie srebrnym. Pasuje do modeli Mercedes Sprinter i VW Crafter – również do kamperów po konwersji z tych pojazdów.

Kompaktowa obręcz RONAL R44 została opracowana specjalnie do lekkich samochodów ciężarowych i samochodów kempingowych, a dzięki niezawodnemu naciskowi na oś do 2500 kg sprosta niemal każdemu ładunkowi. I oczywiście jest produkowana przy zachowaniu rygorystycznych standardów kontrolnych i odpowiada jakości wyposażenia oryginalnego.

Warto przypomnieć, że w porfolio produktów marki RONAL ważną rolę zaczyna odgrywać jedna z trzech grupach tematycznych: kamper/przyczepa kempingowa. To dało się zauważyć podczas The Tire Cologne 2022.

Fot. RONAL GROUP

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony