ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Opony rolnicze

Premiery opon

ponad rok temu  19.09.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 3 minuty

Strona 1 z 1

Kompletną ofertę dla przedniej i tylnej osi zaprezentowano na targach Potato Europe 2022 w Niemczech. Opona Alliance 363 VF została częściowo opracowana przez Yokohama Off-Highway Tires, znaną markę Alliance specjalizującą się w produkcji opon do upraw międzyrzędowych dla ciągników oraz opryskiwaczy samojezdnych i zaczepianych.

Opona ta jest niezawodna pod względem przyczepności, charakteryzuje się bardzo wysoką nośnością przy niskim ciśnieniu napompowania, zapewniając tym samym mniejszy stopień ugniatania gleby, posiada zdolności flotacyjne dzięki szerszej powierzchni nacisku, oferuje doskonałe właściwości samoczyszczące, co jest szczególnie ważne w przypadku mokrych gleb, posiada stalowe opasanie i jest wykonana ze specjalnej mieszanki zapewniającej ochronę podczas jazdy po ściernisku. Zaokrąglone krawędzie zapewniają zwiększoną ochronę upraw, a bloki bieżnika na środku opony zapewniają dobre właściwości jezdne. Opona Alliance 363 VF posiada 10-letnią gwarancję i indeks prędkości D, oznaczający 65 km/h.

- Wykorzystaliśmy szansę, aby zaprezentować i omówić liczne zalety technologii VF firmy Alliance na tegorocznych targach Potato Europe – najważniejszym wydarzeniu dla rolników i przedsiębiorców zajmujących się uprawą ziemniaka. Jeśli chodzi o Alliance 363 VF, oferujemy teraz pełną gamę opon przednich i tylnych do ciągników i opryskiwaczy, zapewniając przedsiębiorstwom z branży rolniczej pełny dostęp do korzyści związanych z możliwością pracy pod większym o 40% obciążeniem lub o 40% niższym ciśnieniem napompowania. Obie opcje zapewniają większą elastyczność pracy w przypadku uprawy ziemniaka i nie tylko - mówi Angelo Noronha, dyrektor europejskiego oddziału Yokohama Off-Highway Tires (YOHT).

Opona Alliance 363 VF do upraw międzyrzędowych

Alliance Agriflex 363 VF to opona przeznaczona do upraw międzyrzędowych, na przykład do uprawy ziemniaka i wszelkich innych prac w gospodarstwie. Kierunkowe ułożenie klocków bieżnika, podzielonych na oddzielone bloki, zapewnia dużą przyczepność w polu, a kąt ułożenia klocków w kierunku środkowej osi opony zapewnia dobre właściwości jezdne. Indeks prędkości D jest szczególnie ważny w przypadku ciągników i opryskiwaczy, które muszą często przemieszczać się z jednego pola na drugie w obrębie gospodarstwa. W przypadku zastosowania modelu Alliance 363 VF jako opon podwójnych zapewniana jest lepsza ochrona gleby w porównaniu z najlepszymi oponami pojedynczymi, ze względu na szerszą powierzchnię nacisku. Zdolności flotacyjne stanowią dodatkowy atut, jeśli chodzi o delikatną i skuteczną pracę, a doskonałe właściwości samoczyszczące są szczególnie istotne w przypadku mokrych gleb. Specjalna mieszanka, w połączeniu ze stalowym opasaniem, zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę podczas jazdy po ściernisku. Opony Alliance 363 VF są obecnie dostępne w 15 rozmiarach dla przedniej i tylnej osi. Trwają prace nad kolejnymi dziewięcioma rozmiarami, które wkrótce poszerzą ofertę dla rolników i przedsiębiorców.

Fot. Yokohama Off-Highway Tires (YOHT)

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony