Ogumienie

Pojazdy użytkowe

4 miesiące temu  05.08.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 2 z 2

Fleetcare - zintegrowane rozwiązanie do zarządzania oponami i flotą

Oprócz oferty opon premium, Bridgestone zaprezentuje również Fleetcare – unikalne, zintegrowane rozwiązanie do zarządzania oponami i flotą, które zapewnia większą wydajność i niższe koszty operacyjne dzięki kompletnemu pakietowi od jednego partnera.

Fleetcare łączy najwyższej jakości opony Bridgestone i rozwiązania do zarządzania oponami z systemem zarządzania flotą Webfleet, aby pomóc flotom w szybkim rozwoju ich działalności. Wspierana przez sprawdzone technologie, usługa Fleetcare jest dostosowywana do unikalnych potrzeb każdej floty i ma na celu obniżenie całkowitego kosztu użytkowania, zwiększenie zadowolenia klientów, oszczędność czasu, maksymalizację bezpieczeństwa i ochrony oraz wsparcie w przestrzeganiu przepisów i dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

W ramach swojej oferty Fleetcare, Bridgestone zaprezentuje również swoje nowe rozwiązania dedykowane dla flot małych i średnich ciężarówek oraz autobusów, samochodów dostawczych i osobowych.

Dzięki nowym rozwiązaniom, takim jak Fleetcare, Bridgestone demonstruje, że jest doskonałym partnerem, który pomaga flotom skutecznie mierzyć się zarówno ze skomplikowanymi wymaganiami ich działalności, jak również wdrażać nowe rozwiązania związane z mobilnością na ich drodze rozwoju.

Zaawansowane rozwiązania w zakresie mobilności

Na targach pojawi się również szereg innych zaawansowanych rozwiązań z zakresu mobilności, m.in. Fuelcare – zaawansowane rozwiązanie do optymalizacji kluczowych aspektów działalności floty, które mają wpływ na zużycie paliwa, w tym konfiguracja opon według pojazdu na podstawie danych, monitorowanie stylu jazdy i coaching, redukcja przebiegu dzięki profesjonalnej nawigacji oraz szczegółowe monitorowanie i analiza paliwa.

Z kolei Trailercare to kompleksowe, oparte na pomiarze przebiegu rozwiązanie do zarządzania naczepami, z położeniem GPS i zmianami lokalizacji, natychmiastowymi alarmami (zapobieganie kradzieżom), powiadomieniami o konserwacji i raportami dotyczącymi wykorzystania aktywów, zarządzaniem oponami w oparciu o przebieg i lokalizację oraz możliwością dodania rozwiązania TPMS (Tyre Pressure Monitoring System) dla naczep.

Fot. Bridgestone

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony