ReklamaB1 ŚO - automechanika 2024 Mirek

nie przegap

Najważniejsze wiadomości

Regeneracja

ponad rok temu  10.05.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 4 minuty

Strona 1 z 2

Odblokowanie nowych możliwości dla regenerujących części – pod tym hasłem amsterdamskie targi powracają w czerwcu tego roku. Po czterech latach od poprzedniej edycji, swój udział zapowiedzieli wiodący dostawcy rozwiązań z całego świata. Nasza redakcja objęła patronat prasowy nad imprezą.

Co w dniach 27-29 czerwca 2023 roku czeka przybyłych na tereny targowe RAI Amsterdam Convention Centre? Od razu odnotujmy jak świetnie skomunikowane to miejsce. Centrum Kongresowe RAI Amsterdam ma wyjątkową lokalizację - zaledwie 5 minut od centrum miasta i 8 minut od międzynarodowego lotniska Schiphol. Posiada nawet własną stację kolejki i metra oraz przystanek tramwajowy! Notabene, podczas tegorocznej mocno będą eksponowane takie trendy jak: elektryfikacja, platformy współdzielenia mobilności. Także łączność i autonomiczna jazda będą miały silny wpływ na motoryzacyjny rynek wtórny. A też konsolidacja w całym łańcuchu dostaw, w którym producenci OEM zajmują silniejszą pozycję.

Wejściówki w promocji tylko do 13 czerwca

Oczywiście podczas Rematec mocno będzie widać nacisk na zrównoważony rozwój. Regeneracja jest bowiem głównym filarem gospodarki cyrkularnej, więc Rematec jest obowiązkowym wydarzeniem dla zatroskanych gospodarką obiegową.

Od razu wspomnijmy o kolejnej zachęcie - bezpłatnej rejestracji na Rematec Amsterdam dla zwiedzających. Ta promocja potrwa tylko do 13 czerwca. Zainteresowani mogą już dziś zarejestrować się bezpłatnie na stronie www.rematec.com/amsterdam. W dniach 14-26 czerwca trzeba się liczyć z opłatą w wysokości 40,00 euro (z VAT) za osobę, a podczas targów (tj. w dniach 27, 28 i 29 czerwca) trzeba będzie wydać 70,00 euro.

Dla skupionych na przyszłych trendach w remanufacturingu

I tym razem Rematec w Amsterdmie jest współorganizowany przez organizację branżową APRA. A ogólnoświatowy nacisk na zrównoważony rozwój i gospodarkę cyrkularną będzie tym bardziej widoczny z uwagi na notowany - duży wzrost cen surowców, co tym bardziej dopinguje do wdrożenia zrównoważonych metod produkcji. Zajmujący się regeneracją części samochodowych doskonale widzą, jak za coraz bardziej złożonymi i skomplikowanymi wytworami motoryzacji, podążają procesy regeneracyjne – te staja się coraz bardziej wyrafinowane.

W tym program merytoryczny wydarzenia skupi się na trzech głównych filarach: pojazdach elektrycznych, regeneracji pakietów baterii i zrównoważonej produkcji.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony