ReklamaB1 ŚO Geomax 10.03-10.04 Mirek

Ogumienie

Felgi

3 miesiące temu  12.12.2022, ~ Rafał Dobrowolski   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

GRUPA RONAL ponownie wzięła udział targach Essen Motor Show w dniach od 3 do 11 grudnia. W hali 7 firma zaprezentowała swoje najnowsze obręcze z serii RONAL i SPEEDLINE CORSE, a także wyjątkową innowację: Energy Wheel.

Główna atrakcja stoiska znajdowała się w ciemnym boksie, tak aby widoczny był pełen potencjał tej zgłoszonej do opatentowania koncepcji: Podczas jazdy Energy Wheel wykorzystuje generator do produkcji energii, która jest magazynowana w akumulatorze. System oświetlenia LED znajdujący się w obręczach jest zasilany tą energią, dzięki czemu może świecić w różnych kolorach, pełniąc tym samym również funkcję systemu ostrzegawczego.

Oprócz tej specjalnej obręczy koncepcyjnej, RONAL GROUP zaprezentowała aktualną ofertę swoich obręczy RONAL, w tym produkowany w sposób zrównoważony nowy design RONAL R72 z pierścieniem aero oraz kultową obręcz RONAL R9 z kontrastową, złoto-srebrną powierzchnią. Z gamy SPEEDLINE CORSE pojawił się między innymi sportowy model SC1 Motorismo w nowym rozmiarze 18 cali, który został wyprodukowany ze szczególnie dużym udziałem materiału pochodzącego z recyklingu i jest dostępny w czarnym, matowym wykończeniu powierzchni.

Podobnie jak w przeszłości, na stoisku RONAL GROUP można było zobaczyć wyjątkowy pojazd sportowy. W tym roku był to samochód Bioconcept zespołu wyścigowego Four Motors, Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport, oraz pierwszy na świecie samochód wyścigowy z serii Bio, wyposażony nie tylko w neutralne pod względem emisji CO2 obręcze RONAL R70, lecz także w lekkie elementy wykonane z biokompozytów włóknistych.

W specjalnych fotobudkach odwiedzający mogli robić zdjęcia lub tworzyć bumerangi, udostępniać je na kanałach społecznościowych i wygrywać wspaniałe nagrody, m.in. weekend VIP dla dwóch osób na torze Nürburgring, w tym przejazd taksówką oraz spotkanie ze Smudo – kierowcą wyścigowym i członkiem zespołu Die Fantastischen Vier.

- Było nam bardzo miło, że po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy w tym roku powrócić na Essen Motor Show i zaprezentować nasze nowe obręcze zainteresowanym fanom motoryzacji. Atmosfera była wspaniała, a dla nas ważne jest, aby być w bezpośrednim kontakcie z odbiorcami końcowymi i stale trzymać rękę na pulsie. Essen Motor Show jest idealnym miejscem spotkań do tego celu - powiedział Philip Müller, dyrektor grupy Aftermarket.

Fot. GRUPA RONAL

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony