Ogumienie

Warto wiedzieć

Wydarzenia

3 miesiące temu  02.10.2020, ~ Administrator   

Stoisko firmy Turbojulita podczas Automechanika Shanghai 2019. Fot. Mirosław Giecewicz

Strona 1 z 1

Targi Automechanika Shanghai uruchamiają projekt AMS Live. To nowa zintegrowana platforma, która pozwoli uczestniczyć w wydarzeniu wszystkim chętnym, niezależnie od ich aktualnego miejsca pobytu. Projekt będzie dostępny w dniach 30 listopada - 6 grudnia 2020 r., a więc równolegle z tradycyjnymi targami w Szanghaju (2-5 grudnia). Wówczas ponad 5 000 wystawców będzie prezentować swoje najnowsze produkty i usługi na 300 000 metrów kwadratowych powierzchni w National Exhibition and Convention Center.

Targi Automechanika Shanghai będą jednymi z nielicznych dużych targów motoryzacyjnych, które odbędą się w 2020 roku. Targowi goście i wystawcy, jak podkreśla organizator wydarzenia, liczą, że na targach poinformują partnerów biznesowych o swoich nowościach, zdobędą rynkowe informacją, ale też znajdą rozwiązania, które pozwalają firmom funkcjonować w dobie pandemii COVID-19. W odpowiedzi na tego typu potrzeby organizator targów postanowił przekształcić dotychczasowe narzędzia internetowe, która pozwolą teraz na udział w targach także drogą wirtualną.

- Wystawcy obecni na miejscu mogą nadal korzystać z targowych możliwości spotkań bezpośrednich, ale także nawiązywać kontakty z partnerami online, czy to w celu wymiany handlowej, marketingu czy edukacji. Ostatecznie, to właśnie synergia graczy z branży motoryzacyjnej pozwala na rozwój zarówno przedsiębiorstw, jak i samych targów - mówi Fiona Chiew, zastępca dyrektora generalnego, Messe Frankfurt (HK) Ltd.

Zarówno nowi, jak i regularnie uczestniczący w targach goście, będą mogli internetowo połączyć się z wystawcami, poznać ich ofertę, przeprowadzać spotkania biznesowe na czatach lub w formie video. Gdy odwiedzający targi uruchomi „zapytanie o produkt lub usługę”, platforma automatycznie przekieruje go do potencjalnych dostawców. Zainteresowani wystawcy mogą szybko rozpocząć rozmowę w celu omówienia dalszych możliwości biznesowych.

Więcej informacji na temat AMS Live można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.automechanika-shanghai.com/ams-live.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony