ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

ponad rok temu  22.01.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Ten największy magazyn o powierzchni 50 000 mkw. powstał w regionie w Panattoni Park Poznań East Gate. Budynek, który uzyskał certyfikat BREEAM Excellent, zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i zrównoważone rozwiązania oraz zostanie wyposażony w innowacyjne systemy automatyki i robotyki.

Bridgestone od 24 lat systematycznie zwiększa swoją obecność w Wielkopolsce, gdzie znajduje się nasza największa fabryka w Europie. Wraz z rosnącym popytem na nasze opony klasy premium i zwiększeniem mocy produkcyjnych w poznańskim zakładzie Bridgestone pojawia się teraz nowy magazyn, który spełnia nasze wymagania na drodze do zoptymalizowanego i zrównoważonego łańcucha dostaw.

Magazyn zatrudni co najmniej 50 osób, w tym specjalistów i pracowników magazynowych. Tym, co szczególnie wyróżnia kompletne procesy magazynowe realizowane dla Bridgestone, jest kilka zrównoważonych rozwiązań, które pozwalają na uzyskanie certyfikatu BREEAM Excellent. Jednym z nich jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 50kWp oraz nowoczesne technologie w zakresie oszczędzania energii i wody oraz redukcji emisji CO2. W trosce o dobre samopoczucie pracowników wokół hali powstają również zielone strefy relaksu.

Fot. Panattoni

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony