Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Pozostałe opony

Warto wiedzieć

Wydarzenia

4 miesiące temu  31.07.2019, ~ Administrator   

Strona 1 z 1

Opony marki Davanti sektora UHP, Protoura Sport, zadebiutują we wschodniej części świata podczas zbliżających się targów CITEXPO w Szanghaju (19-21 sierpnia).

Dotychczas brytyjski producent prezentował tę nowość na targach Autopromotec we Włoszech i Automechanika Dubai. Obecność w Szanghaju ma dać możliwość zapoznania z produktem klientom z Chin, całego Dalekiego Wschodu oraz Australii.

Davanti od lat jest stałym partnerem targów CITEXPO. M.in. dzięki tej współpracy brytyjska firma jest dziś obecna w ponad 60 krajach na świecie.

- Zawsze uważaliśmy, że Daleki Wschód i Australia to ważne terytoria dla naszej marki – mówi dyrektor generalny w Davanti, Peter Cross. - CITEXPO miało kluczowe znaczenie dla uwolnienia ogromnego potencjału całego regionu. Poświęciliśmy wiele czasu i uwagi na budowanie naszej marki w tym regionie. CITEXPO odegrało kluczową rolę w przedstawieniu nas kluczowym partnerom, którzy mogą zobaczyć, nad czym pracuje Davanti Tyres i którzy chcą w tym uczestniczyć.

Oprócz Protoura, Davanti przedstawi cały asortyment opon w Szanghaju. Dotyczy to również Terratoura, która od momentu wprowadzenia do sprzedaży na całym świecie robi „zamieszanie” na rynku opon terenowych.

- Produkt świetnie odnalazł się nie tylko na rynkach, na których rolnictwo i przemysł wymagają prac w trudnym terenie, ale także w krajach, gdzie wiele społeczności nie może korzystać z dróg publicznych – mówi Cross. - Nigdy nie byliśmy lepiej wyposażeni, aby zaspokoić potrzeby potencjalnych partnerów w regionie Pacyfiku.

Więcej o targach CITEXPO na www.citexpo.com.cn. Stoisko Davanti w hali 1, stoisko 1528.

Tagi: Davanti, CITEXPO,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony