Warto wiedzieć

Wydarzenia

TARGI

ponad rok temu  17.05.2019, ~ Administrator   

Fot. Piotr Łukaszewicz

Strona 2 z 2

Eksperci OCRK zwracają uwagę na trzy główne korzyści wynikające z udziału w tego typu wydarzeniach. Po pierwsze to możliwość poznania trendów, które rządzą rynkiem lub prognoz, jak będzie się on rozwijał w przyszłości.

Po drugie pracownicy, którzy regularnie uczestniczą w eventach branżowych, silniej angażują się w swoją pracę. Po trzecie targi pozwolą na nawiązanie cennych i nowych relacji biznesowych. To też znakomity moment i miejsce, by poznać obecnych i przyszłych konkurentów, a także porozmawiać ze swoimi klientami/odbiorcami.

Dla przedsiębiorcy – uczestnika wydarzenia branżowego to szansa zaprezentowania swojej firmy.

Dodatkowo na przykład eksperci OCRK często prowadzą prelekcje, szkolenia lub biorą udział w panelach dyskusyjnych. To darmowy dostęp do wiedzy specjalistycznej oraz możliwość zebrania informacji o rynku, ofertach, porównania cen i nawiązania współpracy. Warto zaznaczyć, że najnowsze badania wskazują wyraźnie – kolejne lata to przede wszystkim budowanie relacji – spotkań bezpośrednich, rozmów i wymiany myśli.

Dla odwiedzających wizyta powinna przynieść wymierne korzyści dla biznesu.

Co to może być w sektorze TSL? To między innymi wiedza na temat nowych technologii w transporcie drogowym, najnowsze i sprawdzone informacje o nowych regulacjach prawnych czy przepisach prawa pracy. Eksperci najczęściej przekazują aktualną i rzetelną dawkę wiadomości o nowościach rynkowych, a także zagrożeniach i szansach dla przewoźników w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym w Polsce i w krajach członkowskich Unii Europejskiej. Wydarzenia branżowe tworzone są z myślą o dzieleniu się doświadczeniami i budowaniu relacji z klientem, konsumentem, partnerem, a nawet konkurencją, dlatego zespół OCRK regularnie w nich uczestniczy. Do zobaczenia.

1 The Event Marketing Evolution: An Era of Data, Technology and Revenue Impact

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony