ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Opony

Pozostałe opony

Marketing w warsztacie

ponad rok temu  01.06.2022, ~ Michał Żak   Czas czytania 1 minuta

Strona 1 z 1

Opony Geomax MX33 będą montowane jako wyposażenie fabryczne w modelach motocykli crossowych nowej generacji o pojemności 125, 250, 350 i 450 cm3.

Husqvarna wybrała Dunlopa na dostawcę opon do swojej najnowszej gamy motocykli crossowych. Model Geomax MX33 został wybrany ze względu na osiągi w miękkim terenie, kontrolę nad pojazdem i amortyzację wstrząsów.

Opierając się na dotychczasowej ofercie motocrossowej, Husqvarna wprowadzi szereg ulepszeń do modeli z rocznika 2023, z których każde będzie miało na celu poprawę osiągów i prowadzenia, aby motocykliści mogli czuć się pewniej i wypracowywać lepsze wyniki.

Wszechstronna opona Geomax MX33 została zaprojektowana do pracy w szerokim zakresie terenu i warunków. Sztywność obudowy i skład mieszanki zapewniają wydajność i stabilność w jednym, niezawodnym pakiecie.

Dzięki opatentowanym technologiom, takim jak Progressive Cornering Block Technology (PCBT), która zwiększa elastyczność klocków w celu uzyskania lepszej kontroli poślizgu, czy Advanced Apex Design (AAD), która pozwala ścianie bocznej zachować stałą sztywność, zawodnicy mogą cieszyć się większą pewnością siebie i prędkością niezależnie od warunków na drodze.

W 2022 roku wszystkie wyścigi mistrzostw AMA Supercross wygrali zawodnicy Dunlop, po sukcesach opon Geomax MX33 w Mistrzostwach Świata FIM Motocross (MXGP). W MXGP zawodnicy Standing Construct Husqvarna Factory Racing Team, Pauls Jonass i Brian Bogers, również wybrali opony Dunlop Geomax.

Fot. Goodyear

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony