Wydarzenia

Akademia Techniczna

2 miesiące temu  23.11.2021, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 2 z 2

Dla Budwega to pierwsza w czasach pandemii impreza zorganizowana poza Danią.

- Sponsorujemy aktywności związane ze sportami motorowymi, więc wydarzenie wspierające i promujące markę wchodzącą na polski rynek nie mogło mieć innego charakteru. A ponieważ specjalizujemy się w zaciskach hamulcowych, Textar, jako marka oferująca części do układów hamulcowych, jest naturalnym partnerem uzupełniającym nasze propozycje - powiedział Jarosław Kaflak, menedżer sprzedaży marki Budweg na rynki Europy środkowej.

- Cieszymy się, że dzięki wsparciu naszych dostawców mogliśmy spotkać się w tak ciekawym miejscu. Dla naszych klientów to szansa przeżycia czegoś nietypowego, ale również poszerzenia specjalistycznej wiedzy i zacieśnienia relacji biznesowych. Wierzymy, że spotkanie zaowocuje jeszcze lepszą współpracą z warsztatami samochodowymi i pozytywnie przełoży się na wyniki handlowe - podsumował wydarzenie Ryszard Atamańczuk, product manager firmy Hart.

Niezależnie od wydarzeń specjalnych, Textar cały czas oferuje możliwości poszerzania wiedzy dotyczącej serwisu układów hamulcowych. Szczegóły dotyczące szkoleń dla mechaników samochodowych dostępne są na stronie www.textar.com/pl/textar-program-szkolen/.

GALERIA ZDJĘĆ

Textar, Budweg i Hart wspólnie szkoliły mechaników samochodowych
Textar, Budweg i Hart wspólnie szkoliły mechaników samochodowych

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony