Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

Wydarzenia

7 miesięcy temu  23.06.2018, ~ Administrator   

fot. Piotr Szponar

Strona 1 z 1

Stoisko TOTAL na targach ProfiAuto od rana cieszy się niemałym zainteresowaniem targowych gości. Wynika to zapewne z tego, że można tu nie tylko poznać produkty tej marki, ale też porozmawiać z ekspertami z Team Total i działu technicznego TOTAL Polska.

Jesteśmy na miejscu. Przez cały weekend będziemy relacjonować ProfiAuto Show 2018.

Doskonałym uzupełnieniem jest mobilne laboratorium olejowe Total. Cykl wykładów na temat jakości, coraz ostrzejszych wymagań konstruktorów silników i skrzyń biegów oraz środowiska pracy olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych w pojazdach mechanicznych prowadzą Andrzej Husiatyński, szef działu technicznego TOTAL Polska i Adam Klimek, najpopularniejszy mechanik samochodowy w naszym kraju.

Co więcej, na stoisku obecni są także członkowie Team Total. Ten unikalny w Polsce projekt, prowadzony od trzech lat, kierowany jest między innymi do mechaników samochodowych. Wspomniany Adam Klimek, a także dziennikarz i pasjonat motoryzacji Patryk Mikiciuk oraz kierowca rajdowy i Wicemistrz Polski w Rajdach Terenowych Klaudia Podkalicka dzielą się swoimi bogatymi doświadczeniami na temat eksploatacji, praktycznych modyfikacji oraz napraw pojazdów mechanicznych. Materiały publikowane są zarówno na stronie www.teamtotal.pl jak i w serwisie YouTube.

Miłośnikom motoryzacji, a za takich uważamy też pracowników z tej branży, składu Team Total nie trzeba przedstawiać. To nie tylko powszechnie rozpoznawane, ale też lubiane i kompetentne w swoich profesjach osoby - dodaje Ewa Kalinowska z TOTAL Polska - Stąd możliwość spotkania się z nimi, rozmowy, zrobienia wspólnego zdjęcia, a nawet zdobycia imiennej dedykacji zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Dodatkową ozdobą naszego stoiska będzie BMW pochodzące z bogatej kolekcji samochodów Patryka Mikiciuka.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony