ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Marketing w warsztacie

2 miesiące temu  15.02.2024, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Firma Apollo Tyres, właściciel marki Vredestein, została oficjalnym głównym sponsorem Mistrzostw Świata FIS w Narciarstwie Alpejskim 2025, które odbędą się w Saalbach w Austrii, w dniach 4–16 lutego 2025 roku.

Nowa umowa opiera się na sukcesie współpracy w ramach poprzednich mistrzostw, które odbyły się w 2023 roku w Courchevel i Méribel we Francji. Celem sponsoringu jest zwiększenie rozpoznawalności nagradzanych opon zimowych i całorocznych Vredestein. W umowie pośredniczyła firma Infront, wyłączny partner marketingowy wydarzenia.

Odbywające się co dwa lata Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS są powszechnie uważane za jedne z najważniejszych zawodów w narciarstwie alpejskim na świecie. Bierze w nich udział około 600 najlepszych na świecie sportowców z ponad 75 krajów, którzy rywalizują w podstawowych dyscyplinach: zjeździe, supergigancie, slalomie gigancie, slalomie i kombinacji. Mistrzostwa mają nie tylko przyciągać elitarnych zawodników, ale także budować zainteresowanie sportami zimowymi i inspirować nowe pokolenia narciarzy. Do tej pory gospodarzami mistrzostw było 12 różnych krajów w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji.

Podczas Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS 2025 marka Vredestein będzie widoczna na plastronach uczestników w czasie wybranych konkurencji oraz na banerach widocznych na trasach zawodów. Branding pojawi się także na oficjalnej tablicy wyników oraz w tle ceremonii otwarcia i prezentacji zwycięzców po zakończeniu każdej konkurencji.

- Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS przyciągają setki milionów widzów z całego świata, którzy je oglądają, aby podziwiać najwyższe umiejętności w narciarstwie alpejskim - wyjaśnia Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny firmy Apollo Tyres na Europę.

- To dla nas idealna platforma do zaprezentowania marki Vredestein, a także zaprezentowania wysokich osiągów naszej gamy opon zimowych i całorocznych. Ta najnowsza umowa odzwierciedla nasze szersze zaangażowanie w najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie, angażując entuzjastów, od narciarstwa i sportów motorowych po piłkę nożną i bieganie, którzy cenią wysokiej jakości produkty zorientowane na wydajność.

Fot. Apollo Tyres Ltd

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony