Ogumienie

Marketing w warsztacie

3 miesiące temu  12.05.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Strona 3 z 3

Yokohama Rubber dostarczy również opony do TOYOTA GAZOO Racing Rally Challenge, HONDA N-ONE OWNER'S CUP i innych wyścigów otwartych dla amatorów na różnych torach w całej Japonii.

Off-Road

Yokohama będzie dostarczać opony marki GEOLANDAR do SUV-ów i pickupów zespołom rywalizującym w pustynnych wyścigach w Ameryce Północnej, takich jak Mint 400, na wyspach Oceanii oraz w wyścigach przełajowych w Azji i innych wyścigach terenowych dookoła świata. W 2021 r. maszyny wyposażone w opony GEOLANDAR osiągnęły znakomite osiągi w kilku zawodach, w tym: dwa razy finisz w klasie 4800 w 2021 King Shocks Area BFE Beatdown w USA, pierwsze miejsce w klasie Pro UTV NA w 34th SCORE SAN FLIPE 250 w Meksyku i pierwsze miejsce w klasie Trick Truck w 2021 King Shocks Laughlin Desert Classic (część serii Best In The Desert odbywającej się w USA).

Hill Climb

Yokohama ponownie weźmie udział w Pikes Peak International Hill Climb w Kolorado w USA. W tym roku przypada setna edycja drugiego najstarszego wyścigu samochodowego w Ameryce. Producent wyposaży pojazdy EV biorące udział w klasie wystawienniczej w opony ADVAN z kauczuku butadienowego pochodzącego z biomasy, a także dostarczy opony do wielu zespołów startujących w innych klasach. Ponadto będzie kontynuować rolę dostawcy opony kontrolnej do Porsche Pikes Peak Trophy by Yokohama – podjazdu pod górę, na którym kierowcy pojazdów Porsche Cayman GT4 Clubsport będą ze sobą walczyć.

Wyścigi kartingowe

Japoński producent ponownie dostarczy opony zespołom i kierowcom walczącym o zwycięstwa w najwyższej klasie OK All Japan Karting Championship, najważniejszej serii wyścigów kartingowych w kraju. Firma będzie wspierać kategorię kadetów FP-Junior w japońskich mistrzostwach kartingowych juniorów, dostarczając opony ADVAN jako kontrolne. Ponownie dostarczy też opony kontrolne na azjatyckie otwarte mistrzostwa kartingowe.

Fot. Yokohama

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony