ReklamaB1 ŚO - nexentire 05.04-31.12 Piotr

Ogumienie

Felgi

Wydarzenia

7 miesięcy temu  05.09.2023, ~ Michał Żak   Czas czytania 2 minuty

Strona 1 z 1

Defender świętuje współpracę z Pucharem Świata w Rugby wprowadzając specjalną, limitowaną edycję samochodu. Na rynek trafi ekskluzywna seria zaledwie 23 unikalnych egzemplarzy z 22-calowymi felgami aluminiowymi Satin Gold.

Defender na Puchar Świata w Rugby 2023 jest inspirowany samochodem Trophy, który 28 października przywiezie zwycięskiej drużynie Puchar Webba Ellisa. Limitowana seria to wyszukane detale: wykończenie w kolorze czarnym Santorini ze złotymi detalami zewnętrznymi, w tym napisem na masce i felgami aluminiowymi, z haftowanymi zagłówkami i niebieskimi szwami wewnętrznymi. Egzemplarze kolekcjonerskie z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będą ostemplowane numerami (np. „1 z 23”).

Zaledwie 23 unikalnych aut

Czerpiąc inspirację z wersji Defender Trophy Car na Puchar Świata w Rugby 2023, który objechał Francję, prezentując jednocześnie słynny Puchar Webba Ellisa, nowa, limitowana edycja Defender 110 została wykonana w unikalnej specyfikacji.

Nadwozie jest wykończone w kolorze Santorini Black i posiada 22-calowe felgi aluminiowe Satin Gold, dopasowane wstawki na zderzaku, napis „Defender” i charakterystyczną grafikę, a także logo Pucharu Świata w Rugby 2023 na błotniku za przednim kołem. W nocy unikalna grafika lamp z logo Pucharu Świata w Rugby 2023 wyróżnia Defendera Limited Edition.

Wewnątrz każdy Defender z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 jest obszyty skórą Windsor wykończoną w kolorze Ebony z dopasowaną podsufitką w kolorze Ebony i niebieskimi kontrastowymi szwami na siedzeniach i dywanikach, a także wyszytym logo Pucharu Świata w Rugby 2023 na przednich zagłówkach.

Wyjątkowość modelu podkreśla jeszcze wygrawerowana laserowo zaślepka deski rozdzielczej z napisem „Rugby World Cup France 2023” i indywidualnym numerem każdego modelu. Całość uzupełniają podświetlane nakładki progowe z tym samym napisem i numerem.

Wykorzystując elektryczny, hybrydowy układ napędowy typu plug-in P400e, Defender z limitowanej edycji jest mocny i wydajny, ma niepowtarzalne możliwości i reprezentuje wyjątkową efektywność. Zostanie zaoferowany 23 starannie wybranym klientom we Francji. Limitowana edycja Defendera na Puchar Świata w Rugby 2023 zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w Le Palais de Tokyo 7 września w czasie wyjątkowego wieczoru, podczas którego międzynarodowy artysta wystąpi przed liderami opinii, VIP-ami i mediami, rozpoczynając tym samym globalne wydarzenie dla Defendera.

Przez cały Puchar Świata w Rugby 2023 zaproszeni goście będą mieli okazję zobaczyć limitowaną edycję Pucharu Świata w Rugby 2023 na wystawie w Defender Houses w Paryżu, Marsylii i Nicei.

Wszystkie 23 Defendery z limitowanej edycji Pucharu Świata w Rugby 2023 będą dostarczane klientom od marca 2024 r.

Fot. Jaguar Land Rover

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony