ReklamaB1 ŚO - bridgestone 02.03-02.05 Piotr

Testowaliśmy nową oponę całoroczną Bridgestone

ponad rok temu  11.10.2018

Na rosnącą popularność opon całorocznych kolejnym nowym produktem odpowiedział Bridgestone. Weather Control A005, jak zapewniano nas podczas prezentacji i testów na Torze Modlin, zapewni użytkownikom świetną przyczepność i pewność prowadzenia w każdych warunkach atmosferycznych - przede wszystkim w deszczu, co według europejskich kierowców jest najistotniejszą cechą dobrego i bezpiecznego ogumienia.

W krajach, w których wymagana jest zmiana ogumienia z letniego na zimowe (np. Niemcy), Bridgestone Weather Control A005 jest dopuszczona do ruchu przez 365 dni w roku, co potwierdza przyznany jej certyfikat 3 Peak Mountain Snow Flake (3PMSF). Sprawdza się też na długich dystansach, pozwalając na osiągnięcie tak samo dużych przebiegów, jak letnia opona klasy premium Turanza T005. Opona Weather Control A005 jest dostępna dla klientów od maja tego roku w 68 rozmiarach dla felg od 15 do 20 cali. 

Poza testami opon mieliśmy okazję sprawdzić, jak na innych oponach Bridgestone (m.in. Turanza T005, Potanza) sprawują się takie samochody jak Nissan GT-R czy Tesla S. Gościem specjalnym spotkania był Karol Bielecki, reprezentant Polski w piłce ręcznej, dziś ambasador kampanii Bridgestone "Podążaj za marzeniami".

do góry strony